O dopalaczach z uczniami Dwójki

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Opoczyńscy dzielnicowi odwiedzili uczniów ze Szkoły numer 2 w Opocznie. Policjanci rozmawiali z dziećmi nie tylko o cyberzagrożeniach, ale także o niebezpieczeństwie zbyt wczesnego korzystania z różnego rodzaju używek.

Policjanci w ramach swoich codziennych obowiązków starają się także docierać do najmłodszych mieszkańców naszego powiatu, by przypominać o wielu zagrożeniach z jakimi mogą spotkać się młodzi ludzie.

Podczas spotkania z uczniami w dwójce, mundurowi oprócz zagadnień związanych z bezpieczeństwem na drodze dużą uwagę zwrócili na wielkie niebezpieczeństwo jakie niesie za sobą eksperymentowanie z rożnymi środkami odurzającymi ww tym dopalaczami.

Dzieci usłyszały jak bardzo niebezpieczne dla ich zdrowia, a nawet życia mogą być tego rodzaju substancje. Policjanci aby unaocznić zgubne skutki próbowania dopalaczy przedstawili podczas spotkania pokaz multimedialny dotyczący szkodliwości tego rodzaju substancji.

Dzieci były bardzo zainteresowane i zadawały wiele pytań. Obiecały także,że zawsze będą ostrożne i nie sięgną po żadne niebezpieczne substancje.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.