Karnawałowe nastroje Ósemki

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

10 lutego przedszkolaki z Przedszkola Nr 8 w Opocznie na czele z panią dyrektor Małgorzatą Buczyńską oraz nauczycielkami, prezentowały na deskach Miejskiego Domu Kultury swoim rodzicom i krewnym swoje umiejętności taneczno- wokalne, oraz aktorskie.

Cała oprawa zdecydowanie przypominała o trwającym nadal karnawale. Było kolorowo, głośno i bardzo wesoło. Wszystkie dzieci zaprezentowały się również w repertuarze angielskim, zaś układy taneczne pod kierunkiem pana Tomka oraz pani Kamili ze szkoły tańca Tico, nie sprawiały dzieciom trudności. Można więc się spodziewać, że dla niektórych na pewno nie będzie to koniec przygody z tańcem.

Dzieci swoimi występami przeniosły wszystkich w świat muzyki disco, pop, ale również do filharmonii jak i na ring bokserski.

Duże brawa należą się pani dyrektor Małgorzacie Buczyńskiej, która jako gospodyni wieczoru bawiła gości również swoim występem wcielając się w postać Maryli Rodowicz w piosence „Małgośka”.

Całość występów zakończyła wspólna sesja fotograficzna. Czas szybko minął, zostały jednak miłe wspomnienia, zdjęcia i plany karnawałowe na przyszły rok.

Bernadeta Mikołowska
Elżbieta  Wiktorowicz

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.