Ślubowali gimnazjaliści

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

28 października 2015 roku, w obecności zaproszonych gości, rodziców i uczniów odbyło się ślubowanie podczas, którego uczniowie klasy pierwszej Gimnazjum w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Mroczkowie Gościnnym, obiecali uczyć się sumiennie i godnie reprezentować szkołę. 

Przyjęcia pierwszaków do braci uczniowskiej dokonali uczniowie najstarszej klasy, którzy przygotowali test uśmiechu polegający na wypiciu ohydnej mikstury. Wszyscy uczniowie zdali test i tym samym wpisani zostali do zacnego grona społeczności szkolnej Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mroczkowie Gościnnym.

Pani dyrektor składając życzenia zaznaczyła, że bycie uczniem to ciężka praca i ogromna odpowiedzialność, a wyniki w dużym stopniu zależą od zaangażowania i starań samych uczniów.

Po części oficjalnej ''pierwszaki'' dali popis swoich niezliczonych talentów i umiejętności podczas lekcji języka polskiego, której temat brzmiał "Autocharakterystyka". Zadaniem uczniów było krótkie przedstawienie swojej osoby z uwzględnieniem zalet i zaprezentowaniem talentów. Okazało się, że Julia pięknie śpiewa, Wiktoria gra na gitarze elektrycznej, Marta i Albert grają na keyboardzie, Bartek gra na wszystkim co weźmie do ręki, Wiktor i Dawid to urodzeni aktorzy, a Łukasz tańczy jak mało kto, są sportowcy a nawet przyszły strażak, kaskader i hydraulik.

Wychowawczyni Urszula Sałaj nie kryła zadowolenia i dumy ze swoich podopiecznych.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.