Ślubowanie pierwszoklasistów w Mroczkowie Gościnnym

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

9 listopada 2015 roku był bardzo ważnym dniem w życiu pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Mroczkowie Gościnnym.

Zanim jednak nastąpił ten najbardziej uroczysty moment, pierwszaki musiały udowodnić, że solidnie pracowały przez pierwsze dwa miesiące pobytu w szkole. 

Gromadka uczniów, w jednolitych, odświętnych strojach, w niebieskich biretach na głowach przedstawiła krótką część artystyczną, przygotowaną przez wychowawczynię panią Ewę Makuch. Z uśmiechem na ustach wypili też sok "wiedzy", przygotowany według specjalnego przepisu przez rodziców. Występ pierwszoklasistów został nagrodzony gromkimi brawami zebranych na sali koleżanek i kolegów ze klas starszych, nauczycieli, rodziców oraz przybyłych gości.

Podczas uroczystości 11 uczniów złożyło ślubowanie na sztandar szkoły, po którym zostali oficjalnie przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. Pasowania dokonała pani Dyrektor Małgorzata Kałużyńska, z jej rąk uczniowie otrzymali też swój pierwszy dokument - legitymację szkolną oraz życzenia sukcesów w nauce, konkursach i zawodach sportowych. Pamiątkowe dyplomy i upominki wręczyła swoim podopiecznym również ich ukochana wychowawczyni. Nie zabrakło również barwnych prezentów od rodziców, księdza proboszcza Jacentego Wolskiego oraz kolegów z innych klas. Rodzice zadbali o pyszny poczęstunek na zakończenie dnia. 

Uczniowie klasy 1 na długo zapamiętają ten niezwykły dla nich dzień. 

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.