FALCK Medycyna prowadzi szkolenia w CIS

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W kwietniu 2015 roku pomiędzy Fundacją INTERREGION a FALCK Medycyna Sp. z o.o. zostało podpisane Porozumienie o Współpracy mające na celu podniesienie świadomości i umiejętności uczestników Programu reintegracji zawodowej z dziedziny udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

W dniu 08. maja 2015 roku w siedzibie Fundacji INTERREGION pierwsze szkolenia przeprowadził Kierownik Stacji Ratownictwa Medycznego FALCK Opoczno, Pan Michał Winter. W szkoleniu wzięło udział ponad 40 uczestników programu zatrudnienia socjalnego CIS „Zielone Światło”. Ogromna potrzeba takiego szkolenia skutkowała mnogością pytań ze strony uczestników kursu. Pan Michał Winter prowadząc prezentację wspomagał się uczestnikami prezentując techniki ułatwiające ratowanie życia w różnych nieprzewidywalnych sytuacjach.

Było to pierwsze szkolenie przeprowadzone w Centrum Integracji Społecznej „Zielone Światło”. Następne szkolenia odbędą się również w placówce CIS w Żarnowie i w pozostałych grupach zawodowych CIS w Opocznie.

Uczestnicy Programu Reintegracji Zawodowej, oraz Zarząd Fundacji INTERREGION już teraz dziękują Firmie FALCK za przeprowadzenie tak bardzo potrzebnych szkoleń z pomocy przedmedycznej.

Kolejne kursy w CIS FALCK przeprowadzi 29. maja i w czerwcu 2015.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.