Przedszkolaki z Przedszkola nr 4 mają talent

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Przedszkole nr 4 to prawdziwa kuźnia talentów. Już od najmłodszych grup, nauczycielki starają się dostrzegać i rozwijać talenty swoich wychowanków, angażując wszystkie zdolne dzieci do różnorakich występów i konkursów, organizowanych w tej placówce.

Jedną z takich imprez jest „Przedszkolny dzień talentów”, który odbył się w czwartek, 16 kwietnia. Była to istna gratka dla wszystkich zdolniachów.

Przedszkolaki miały dwa tygodnie, by przygotować się do prezentacji. Okazało się, że podopieczni z „czwórki” posiadają wiele talentów, jednak najwięcej jest recytatorów. Jednym z najciekawszych występów w tym zakresie była prezentacja wiersza pt. „Dyzio Marzyciel” Juliana Tuwima, w wykonaniu Wiktorka z grupy „Niezapominajki”. Mały artysta recytował utwór w pozycji leżącej, czym zaskoczył, ale i zjednał sobie sympatię publiczności.

Wszystkim bardzo przypadł do gustu występ grupy tanecznej „Iskierki”, przygotowanej przez nauczycielkę Annę Kmitę. Umiejętności taneczne zaprezentowała też Amelka z grupy „Maki”, wykonując taniec do muzyki z baletu „Jezioro Łabędzie”.

Umiejętnościami wokalnymi popisali się Martynka i Antoś z grupy „Słoneczniki”, śpiewając piosenkę „Serce w plecaku” oraz Bartuś i Oskar z grupy „Stokrotki” wykonując utwór „Ogrodniczka”.

Okazało się, że talenty w „czwórce” mają nie tylko przedszkolaki, ale grono pedagogiczne. Pokaz gimnastyczny w wykonaniu nauczycielek Katarzyny Siedleckiej i Joanny Czarneckiej zachwycił wszystkie dzieciaki, a ciekawa interpretacja piosenki „Alleluja” w wykonaniu Ewy Krawczyk skupiła uwagę nawet najmłodszych dzieci.

Ukoronowaniem „Przedszkolnego dnia talentów” było wręczenie dyplomów przez Dyrektor Małgorzatę Bartoszek i panią Jolę Grygiel - organizatorkę konkursu oraz prezentów przez dyrektorkę Małgorzatę Bartoszek oraz wspólna fotografia wszystkich uczestników.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.