IX edycja Policyjnej Akademia Bezpieczeństwa

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

IX edycja Policyjnej Akademia BezpieczeństwaZespół ds. Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Opocznie realizuje w ramach prewencji kryminalnej na terenie powiatu opoczyńskiego program pod nazwą „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”. Jest to program (konkurs) skierowany dla uczniów klas drugich szkół podstawowych i obejmuje test wiedzy o bezpieczeństwie oraz test sprawnościowy.

Szkoły decydujące się na udział w konkursie organizują we własnym zakresie etap szkolny /test wiedzy i tor przeszkód/, a następnie przesyłają do 26 września 2014 roku pisemne powiadomienie z podaniem składu zwycięskiej drużyny /dziewczyna i chłopiec/ oraz jej opiekuna, którzy wezmą udział w eliminacjach powiatowych organizowanych już przez Komendę Powiatową Policji w Opocznie. Pisemne powiadomienie można przesłać pocztą na adres: Komenda Powiatowa Policji w Opocznie ul. Aleja Dąbrówki 1, faksem na numer 044-754-61-58, 044-754-61-09 lub doręczyć osobiście. Eliminacje powiatowe zostaną przeprowadzone do dnia 17 października 2014 roku.

Regulamin konkursu, schemat toru przeszkód i sposób jego pokonania oraz formularz zgłoszeniowy dla szkół znajdują się na stronie internetowej: www.komisarz-blysk.pl

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.