Jakie uprawnienia daje kurs Norsok M-501?

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Praca w Norwegii jest bardzo atrakcyjna dla wielu osób. Gwarantuje ona zarobki na naprawdę dobrym poziomie. Wśród wielu zawodów, które Polacy chcą wykonać w kraju wikingów, znajduje się zawód malarza przemysłowego. Okazuje się, że zgodnie z norweskimi standardami do pracy na tym stanowisku trzeba posiadać odpowiednie uprawnienia. Wiedzę i kwalifikacje potwierdza kurs Norsok M-501, który można ukończyć również w Polsce. Na rynku działa obecnie wiele firm zajmujących się organizacją szkoleń dla osób chcących pracować poza Polską. Warto pamiętać, aby stawiać na te, które cieszą się doskonałą opinią wśród klientów.

Dlaczego trzeba ukończyć kurs Norsok M-501?

Jeśli myślisz o pracy w Norwegii w charakterze malarza przemysłowego, pamiętaj, że musisz potwierdzić zdobytą wiedzę i umiejętności. To właśnie dlatego kurs Norsok M-501 jest tak ważny. Bez niego prawdopodobnie nie zostaniesz dopuszczony do pracy. Co więcej, szkolenie w tym zakresie musi być prowadzone wyłącznie przez inspektora mającego określone uprawnienia i dopuszczonego do wystawiania certyfikatów ukończenia szkoleń z zakresu standardu Norsok M-501 i/lub Epoxy. Na szczęście, dzisiaj na rynku nie brakuje polskich firm spełniających te wymagania. Jeśli taki kurs Cię interesuje i chcesz go odbyć w kraju, wejdź na https://taranczewski.com/szkolenia_norsok_m-501/. Kurs Norsok M-501 zwiększa szanse na podjęcie pracy jako malarz przemysłowy.

Jak prowadzony jest kurs Norsok M-501?

Obecnie coraz częściej różnego rodzaju kursy prowadzony są nie stacjonarnie, a drogą internetową. Edukacja przez Internet jest niezwykle popularna, a jednocześnie tak samo skuteczna jak ta, która odbywa się w tradycyjnej formie. Kurs Norsok M-501 również można ukończyć, uczestnicząc w zajęciach online. To świetny wybór dla wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić na podróży do miejsca odbywa się szkolenia, a także na noclegu. Co więcej, szkolenie internetowe jest niezwykle wygodne. Można uczestniczyć w nim, przebywając w domu i siedząc w swoim ulubionym fotelu.

Czym jest standard Norsok M-501?

Standard Norsok M-501 pojawił się w Norwegii w odpowiedzi na szereg problemów związanych z przemysłem wydobycia ropy i gazu. Zdecydowano o konieczności stworzenia procedur, którymi w pracy mieliby kierować się malarze oraz piaskarze odpowiedzialni za przygotowywanie konstrukcji typu offshore. Standard obejmuje między innymi informacje dotyczące stosowanych do budowy platform wiertniczych i ich elementów materiałów, a także powłok ochronnych. Mówi o tym, jakie materiały można stosować, a także jak je nakładać, aby robić to w sposób prawidłowy.

Czego można dowiedzieć się na kursie Norsok M-501?

Kurs Norsok M-501 powinien być prowadzony tak, aby uczestnicy zdobyli konkretną wiedzę. Na szkoleniu powinien być poruszony między innymi temat procesów antykorozyjnych, a także dostępnych metod ochronnych i ich skuteczności. Do zagadnień, które kurs Norsok M-501 powinien uwzględniać, zalicza się także te dotyczące:

  • przygotowania powierzchni;
  • aplikacji farby;
  • kontroli jakości.

Po ukończeniu kursu i spełnieniu wymagań uczestnicy otrzymują stosowny certyfikat. Jeśli chcesz mieć pewność, że stawiasz na naprawdę dobry kurs zgodny z norweskimi wymaganiami, zajrzyj na https://taranczewski.com/.
Praca w Norwegii, m.in. na platformach wiertniczych jako malarz przemysłowy jest dobrze płatna. Trzeba jednak pamiętać o tym, że dostępna jest wyłącznie dla tych fachowców, którzy posiadają odpowiednie przeszkolenie. Kurs Norsok M-501 jest ważnym elementem, który pozwala podjąć pracę przy malowaniu konstrukcji przybrzeżnych. Na szczęście dzisiaj takie szkolenie można odbyć w Polsce.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.