Biegacze Opoczno Sport Team w Falenicy

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Biegacze Opoczno Sport Team inaugurują na Falenicy! / fot.: Samir Carti28 grudnia 2013 roku na Warszawskiej Falenicy odbyła się II edycja Zimowych Biegów Górskich Falenica 2013/2014. W imprezie wystartowali biegacze Opoczno Sport Team, którym wyjazd na imprezę umożliwiła Ceramika Paradyż. Falenickie biegi górskie z roku na rok cieszą się coraz większa popularnością.

Aktualni klubowi Mistrzowie Polski z Międzygórza w biegach górskich udali się na Warszawskie zmagania w składzie:

• Łucja Wiktorowicz

W roli fotografa towarzyszył im Samir Carti.

Opoczyńscy biegacze wystartowali o 11:05 i rywalizowali na dwóch dystansach.
Marcin Filipczak i Szymon Wiktorowicz pobiegli 6,666 km. Deklasując rywali zajęli kolejno 1 i 2 miejsce w kategorii Open oraz zwyciężyli w swoich kategoriach wiekowych.

Pozostali zawodnicy pobiegli na dystansie 3.333 km. Jacek Wojtarek, trener sekcji, zajął 2 miejsce w kategorii Open. Tuż za nim bieg ukończył Bartłomiej Świątek.

Pierwsza Kobietą, która przekroczyła linię mety była Łucja Wiktorowicz przed Natalią Grzegorczyk. Czwarta była Anna Szpoton. Dobrze zaprezentował się również Marcin Kozieł , który wznawia treningi po przerwie.

Oficjalne wyniki podamy Państwu jak tylko ukarze się komunikat sędziowski na razie są to wyniki nieoficjalne.

Jak mówi Jacek Wojtarek ,, ten sezon idziemy inną drogą niż w zeszłym roku. Wszystko poukładane jest znacznie spokojniej i rozważniej. W zeszłym roku byliśmy już w ciężkim treningu teraz właśnie go zaczynamy realizować, a progres międzyczasów mamy lepszy niż w roku ubiegłym, (...) Jesteśmy oczywiście bardzo wdzięczni CERAMICE PARADYŻ za wsparcie i pomoc. To daje mi i moim zawodnikom dodatkową motywację i wiarę w siebie oraz swoje możliwości’’

Obszerną galerię z zawodów możecie obejrzeć tutaj.