Menu
RSS
Gospodarka

PIT z ZUS

  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych
  • Kategoria: Gospodarka i finanse
  • Odsłony: 415

PIT z ZUS

Około 176 tys. PIT-ów od Oddziału ZUS w Tomaszowie mazowieckim. Prawie 145 tys. rozliczeń za 2016 r. powinno trafić do rąk emerytów i rencistów i ok. 30 tys. do zasiłkobiorców.

iF Design Award 2017 dla Grupy Paradyż

iF Design Award 2017 dla Grupy Paradyż

Grupa Paradyż po raz kolejny została doceniona na arenie międzynarodowej za wyjątkowe wzornictwo przemysłowe. Nagrodę iF Design Award 2017 otrzymała kolekcja płytek ściennych ELANDA / ELANDO. Produkty wyróżnione tą nagrodą, uznawane są za symbol doskonałości projektowej na całym świecie. Grupa Paradyż jest pierwszym polskim producentem płytek ceramicznych , który otrzymał to prestiżowe wyróżnienie.

14 Pereł Ceramiki UE 2016 dla Grupy Paradyż

Rozstrzygnięcie konkursu Perły Ceramiki UE 2016 przyniosło Grupie Paradyż aż 14 statuetek, w tym nagrodę główną – Wielką Perłę Ceramiki z Diamentami. Nagrodzone kolekcje wyróżniają się wpisującym w światowe trendy wzornictwem, różnorodnością formatów oraz najwyższą jakością.

14 Pereł Ceramiki UE 2016 dla Grupy ParadyżAnna Tępińska Marcinek, Współwłasciciel i Wiceprezes Zarządu Grupy Paradyż

Specjalistki z WFOŚiGW odpowiadały na pytania mieszkańców

Specjalistki z WFOŚiGW odpowiadały na pytania mieszkańców

Na zaproszenie burmistrza Rafała Kądzieli 7 lutego 2017 r. członkinie Zespołu ds. Funduszy Europejskich i Doradców Energetycznych z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi udzielały informacji na temat programów umożliwiających pozyskanie dotacji.

Reklama