Sukces dziewcząt z LZS KAJA Opoczno

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Sukces  dziewcząt z LZS KAJA Opoczno / fot. KAJA Opoczno14 grudnia dwa zespoły dziewcząt z LZS KAJA Opoczno zagrały w VII Halowym Turnieju Piłki Nożnej WARTA CUP 2013 o Puchar Wójta Gminy Gidle. Sportowe zawody zostały rozegrane na hali w Kłomnicach.

Dziewczęta reprezentujące Kaję w turnieju w kategorii wiekowej 2002-2004 zajęły wysokie 3 miejsce. W turnieju zorganizowanym przez UKS WATRA Gidle oraz Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim i Gminę Gidle zagrało 7 drużyn.

Nasz zespół pewnie wygrał swoją grupę eliminacyjną odnosząc komplet zwycięstw z zespołami z: Częstochowy, Radomska oraz Tomaszowa Mazowieckiego. W półfinale dziewczęta z Opoczna musiały uznać wyższość drużyny z Kłomnic i ostatecznie zadowolić się walką o 3 miejsce w silnie obsadzonym turnieju piłkarskim. Spotkanie o III miejsce z zespołem Herkules Kochanowice to popis gry dziewcząt z Klubu Sportowego Kaja Opoczno i wygrana 2:0.

Najlepszą bramkarką turnieju została wybrana Natalia Stepień z Kaji, a najlepszą strzelczynią Patrycja Składowska również z LZS Kaja Opoczno.

Dziewczęta KAJA Opoczno (rocznik 2002) w turnieju zagrały w składzie: Julita Panfil, Roksana Szulc, Kamila Grygiel, Agata Makuch, Zuzanna Mastalerz, Natalia Stępień, Natalia Stępniak, Wiktoria Pęchner, Patrycja Składowska, Dominika Wędzikowska. Opiekunowie: Andrzej Nasulewicz, Katarzyna Bryk.

Wyniki naszej drużyny w fazie grupowej (kategoria rocznik 2002):

• Kaja Opoczno - SP 38 Częstochowa 1:0 (bramka dla Kaji: Julita Panfil)
  • Kaja Opoczno - KS Stal Radomsko 1:0 (bramka dla Kaji: Patrycja Składowska)
  • Kaja Opoczno - MUKS DARGFIL Tomaszów Mazowiecki 2:0 (bramki dla Kaji: Julita Panfil, Patycja Składowska)

Mecz półfinałowy: Kaja Opoczno - AP GMINA Kłomnice 0:1
Mecz o III miejsce: Kaja Opoczno - UKS HERKULES Kochanowice 2:0 (bramki dla Kaji: Patrycja Składowska 2).

W turnieju piłkarskim w kategorii wiekowej rocznik 2004 i młodsze rozgrywanym w Kłomnicach zagrały również najmłodsze zawodniczki z klubu Kaja: Maja Wosek, Martyna Mastalerz, Victoria Wiktorowicz, Patrycja Białek. Dziewczęta zagrały w zespole połączonym z zawodniczkami ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Częstochowy. W tej kategorii wiekowej zagrało 5 drużyn. Zespół z naszymi dziewczętami w składzie zajął po pięknej grze 5 miejsce z dorobkiem 1 punktu.

Wyniki naszej drużyny w turnieju (kategoria rocznik 2005):

• Kaja Opoczno - MUKS DARGFIL Tomaszów Mazowiecki 1:2 (bramka dla Kaji: Maja Wosek)
  • Kaja Opoczno - KS Stal Radomsko 0:3
  • Kaja Opoczno - AP GMINA Kłomnice 0:0
  • Kaja Opoczno - UKS WATRA Gidle 0:1

Gratulujemy znakomitej postawy na boisku i trzymamy kciuki w kolejnym turnieju. Dziewczęta z LZS Kaja Opoczno zagrają w najbliższą sobotę w turnieju Stal Cup 2013.