16 kolejka piotrkowskiej okręgówki

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

16 kolejka piotrkowskiej okręgówki16 i 17 listopada 2013 roku na boiskach regionu piotrkowskiego rozegrano mecze 16-tej kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej w sezonie 2013/2014.
W sobotę 16 listopada WOY Bukowiec Opoczyński przegrał na wyjeździe 4:1 z GUKS Gorzkowice.

Jedyną bramkę dla WOY'a strzelił w 18. minucie Bogdan Mazur. Od 43-ej minuty, po golu w wykonaniu Marcina Maliszewskiego na boisku dominowali już gospodarze. Kolejna bramka dla Gorzkowic padła tuż po przerwie. W 47. minucie meczu golkipera WOY'a pokonał Eryk Smuga.
Niemal do końca meczy nie padł żaden gol. Dopiero Damian Tokarski w 86. minucie podwyższył wynik na 3:1, zaś na dwie minuty przed regulaminowym ostatnim gwizdkiem Hubert Tokarski ustalił ostateczny rezultat.

GUKS Gorzkowice - WOY Bukowiec Opoczyński 4:1 (1:1)
(Marcin Maliszewski 43, Eryk Smuga 47, Damian Tokarski 86, Hubert Tokarski 88 - Bogdan Mazur 18)

Również w sobotę swój mecz rozegrała Ceramika Opoczno, która przyjęła u siebie Omegę II Kleszczów, z którą zremisowała 1:1 (1:0).

Ceramika Opoczno - Omega II Kleszczów 1:1 (1:0)