Weekend na stadionach – 14 kolejka klasy okręgowej

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Weekend na stadionach – 14 kolejka klasy okręgowejCzternasta kolejka piotrkowskiej klasy okręgowej w sezonie 2013/2014 przyniosła naszym lokalnym zespołom zwycięstwa i awanse w klasyfikacji generalnej.

W rozegranym na wyjeździe sobotnim meczy Ceramika Opoczno pokonała GUKS Gorzkowice 1:3(0:0), dzięki czemu awansowała w tabeli o trzy pozycje.

GUKS Gorzkowice - Ceramika Opoczno 1:3 (0:0)
(Hubert Tokarski 53 - Kamil Marciniak 58, Dawid Witek 75, Paweł Kowalczyk 90)

WOY Bukowiec Opoczyński podczas niedzielnego spotkania rozgromił LKS Lubochnię 5:2, dzięki czemu awansował w tabeli o cztery lokaty. Jedyna bramka w pierwszej połowie padła dla Lubochni. Druga połowa należała jednak do zawodników WOY'a. Mateusz Grałek pokonał obronę LKS'u dopiero w 57 minucie, zdobywając wyrównującego gola. Później bramki posypały się jak z kapelusza. Paweł Rek 9 minut później, a po kolejnych czterech minutach znów Mateusz Grałek. W 82-iej minucie meczy Maciej Błaszczyk strzelił czwartą bramkę dla WOY'a, zaś w 90-tej po raz trzeci Grałek pokonał golkipera Lubochni, zdobywając piątą bramkę dla swojego zespołu. Wszystko wskazywało, ze mecz zakończy się wynikiem 5:1, gdy w doliczonym czasie, chyba już rozluźnieni zawodnicy WOY'a, pozwolili sobie na stratę drugiej bramki.

WOY Bukowiec Opoczyński - LKS Lubochnia 5:2 (0:1)
(Mateusz Grałek 57, 72, 90, Paweł Rek 68, Maciej Błaszczyk 82 - Krystian Goździk 22, Daniel Stańdo 90+2)