Pierwsze zwycięstwa Ceramiki i Woy'a

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Pierwsze zwycięstwa Ceramiki i Woy'aW ostatni weekend, tj. 24 i 25 sierpnia 2013 roku rozegrano czwartą kolejkę klasy okręgowej. Ceramika Opoczno odniosła pierwsze w tym sezonie zwycięstwo, pokonując Grabkę Grabicę 5:0. Bramki dla Ceramiki zdobyli: Damian Kowalski 29 i 32 minucie, Błażej Wach w 33 minucie, Dawid Witek (55 min) i Tomasz Szczepańczyk (86 min).

WOY Bukowiec Opoczyński również miał swój dzień. Wygrał ze Skalnikiem 2:1, prowadząc do przerwy 1:0. Jedyną dla Skalnika bramkę zdobył Marcin Malinowski z rzutu karnego podyktowanego w 58-ej minucie.
Bramki dla Woy'a zdobyli: Mateusz Grałek (31 minuta), Bartłomiej Migdalski (86 minuta).