KS Paradyż znokautował Nera Poddębice

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

KS Paradyż znokautował Nera PoddębiceW wyjazdowym spotkaniu 1 kolejki IV ligi łódzkiej KS Paradyż pokonał Nera Poddębice 0:4. Zespół z Paradyża od pierwszych minut dyktował warunki. Łukasz Pierzyński już w 16-tej minucie dał prowadzenie swojemu teamowi. Wynik podwyższył w 41-ej minucie Krzysztof Łukasik.

W drugiej połowie na bramki trzeba było poczekać. Trzeci gol dla Paradyża padł dopiero w 86 minucie (Przemysław Bińkowski), zaś w doliczonym czasie gry wynik ustalił Tomasz Majsak.

Ner Poddębice – KS Paradyż 0:4 (0:2)
Bramki: Łukasz Pierzyński 16, Łukasz Łukasik 41, Przemysław Bińkowski 86, Tomasz Majsak 90+2