Kolejna porażka Ceramiki, pokonany WOY

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Kolejna porażka Ceramiki, pokonany WOYW niedzielę, 18 sierpnia rozegrano mecze trzeciej kolejki klasy okręgowej w sezonie 2013/2014. Niestety, weekend nie był zbyt szczęśliwy dla naszych lokalnych zespołów.

Ceramika Opoczno, pomimo prowadzenia do przerwy 1:0 przegrała ostatecznie ze Skalnikiem Sulejów 1:2.
Pierwszą w spotkaniu bramkę dla Ceramiki strzelił w 29 minucie Cezary Szczegielniak. Wynik utrzymywał się do 79 minuty, gdy wyrównującego gola strzelił Kamil Baryła. Sześć minut później Michał Zielonka ustanowił wynik na 2:1 dla Skalnika Sulejów.

Podobny los spotkał WOY'a Bukowiec Opoczyński, którego pokonał LKS Mniszków 2:1 (0:1).
WOY dzięki bramce Pawła Reka objął prowadzenie już w ósmej minucie meczu. Niestety, podobnie jak w meczu Ceramiki, losy spotkania rozstrzygnęła końcówka meczu. W 75 minucie wyrównał Mateusz Kunka, zaś w 82 Kamil Ruś dał prowadzenie LKS Mniszków.