2 kolejka ligi okręgowej

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Druga kolejka ligi okręgowej 2013/2014W czwartek 15 sierpnia rozegrana została druga kolejka ligi okręgowej grupy Piotrków Trybunalski w sezonie 2013/2014. 2 kolejka okazała się niezbyt szczęśliwą dla Ceramiki Opoczno i bukowieckego WOYa.

WOY Bukowiec Opoczyński przegrał z Omegą II Kleszczów 2:3.
Pierwsza połowa meczu zakończyła się remisem 1:1 po golach Mateusza Jacaka (14 minuta) i Mateusza Grałka z rzutu karnego w 17 minucie.
W drugiej połowie, w 58 minucie WOY objął prowadzenie po kolejnym rzucie karnym w wykonaniu Grałka, lecz po trzech minutach Robert Tomesz wyrównał również z 11-ki. Wynik utrzymał się do 90 minuty, kiedy to Tomesz ponownie pokonał bramkarza WOYa.
(Mateusz Grałek 17, 58 -obie z karnych - Mateusz Jacak 14, Robert Tomesz 61-karny, 90)

Ceramika Opoczno – LKS Mniszków 0:2
Ceramika Opoczno grając u siebie przegrała z LKS Mniszków 0:2. Obie bramki padły w drugiej połowie meczu.
(Mateusz Kunka 55, Artur Grzywacz 67-karny)