Kolejny mecz w kadrze województwa zawodniczek z LZS Kaja

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Kolejny mecz w kadrze województwa zawodniczek z LZS KajaW minioną niedzielę został rozegrany na obiekcie Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego w Łodzi mecz pomiędzy reprezentacją Młodziczek Łódzkiego Związku Piłki Nożnej z Młodziczkami z Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej.

Na to spotkanie do Kadry Łódzkiego Związku Piłki Nożnej kategoria wiekowa U13 zostało powołanych aż pięć zawodniczek trenujących w Klubie Kaja Opoczno pod okiem Andrzeja Nasulewicza oraz Katarzyny Bryk: Zuzanna Mastalerz, Patrycja Składowska, Natalia Stempniak, Natalia Stępień oraz Kamila Grygiel.

W meczu z faworyzowaną drużyną z Dolnośląskiego ZPN zagrały ostatecznie trzy nasze reprezentantki, które pomimo wysokiej porażki 0:5 zaprezentowały się z dobrej strony. W pierwszym składzie ŁZPN zagrały: Natalia Stępień na bramce oraz w obronie Zuzanna Mastalerz. W drugiej połowie spotkania na murawie pojawiła się Kamila Grygiel.

Naszym piłkarką w Łodzi kibicowali: Prezes LZS Kaja Opoczno Arkadiusz Janas oraz Trener Andrzej Nasulewicz.

Drużyna naszego województwa prowadzona przez trenerów: Rafała Dziubę oraz Sławomira Kraskę zajmuje trzecie miejsce w tabeli po rozegranych dwóch kolejkach.

Kadra Wojewódzka Młodziczek Łódzkiego Związku Piłki Nożnej - Kadra Wojewódzka Młodziczek Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej 0:5

Relacja z wyjazdu na spotkanie reprezentacji naszego województwa Prezesa LZS Kaja Opoczno Arkadiusza Janasa:
"Zapowiada się piękny niedzielny poranek, oby tak dalej.. W trakcie podróży Pan Trener Nasulewicz przekazuje ostatnie wskazówki dla kadrowiczek, sprawdza zeszyty treningowe. W Łodzi na obiektach SMS wita nas piękna pogoda. Zapowiada się ciężki mecz, Zawodniczki Kadry woj. Dolnośląskiego na rozgrzewce prezentują się bardzo dobrze. W pierwszej jedenastce Kadry Łódzkiego z zespołu Kaja Opoczno zagrają: bramkarka Natalia Stępień, obrona: Zuzanna Mastalerz, na ławce rezerwowej Kamila Grygiel. Pozostałe dwie nasze zawodniczki niedopuszczone z powodu nieważnych legitymacji szkolnych. Pierwsza minuta stracona bramka. Pierwsza połowa pod dyktando Dolnośląskiego.. zobaczymy co będzie dalej? Z rzutu rożnego łódzkie traci drugą bramkę. W drugiej połowie wchodzi trzecia zawodniczka z Kaji, Kamila Grygiel. Z wolnego wpada trzecia bramka.. Ostatecznie mecz kończy się przegraną 0:5 dla Dolnośląskiego. Po przegranym meczu trenerzy z Kadry Łódzkiego przyznają, że to był bardzo ciężki mecz i byli przygotowani na taką przegraną. Trener Kraska chwali zawodniczki Kaji, a bramkarkę Natalię Stępień cytuję: jakby nie Natalia przegrana byłaby na pewno większa.."