Klasa okręgowa - 28. kolejka

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Klasa okręgowa - 28. kolejkaW ostatni weekend rozegrano kolejne mecze klasy okręgowej grupy Piotrków Trybunalski w sezonie 2013/2014. W sobotę, 24 maja 2014 roku, grająca u siebie Ceramika Opoczno LKS Lubochni 0:2. Bramkę do szatni, w 45 minucie strzelił Ceramice Kalim Seliga. Drugiego gola dla Lubochnian zdobył w 85 minucie Damian Chmielewski.

Ceramika Opoczno - LKS Lubochnia 0:2 (0:1)
(Kamil Seliga 45, Damian Chmielewski 85)

W niedzielę, 25 maja, grający również na swoim boisku WOY pokonał LKS Wolę Krzysztoporską 7:3. LKS prowadził już od 10 minuty po golu Rafała Kazimierskiego. WOY odpowiedział bramką osiemnaście minut później, jednak w 35 minucie po golu Huberta Famulskiego LKS Wola Krzysztoporska ponownie objął prowadzenie.
W drugiej połowie zawodnicy z Bukowca przebudzili się. Koncert bramek rozpoczęli tuż po jej rozpoczęciu. Drugą bramkę dla WOY'a, w 46 minucie zdobył Arkadiusz Lenart. Minutę później golkipera LKS'u pokonał Krzysztof Rajski. Ostatnią bramkę dla LKS Wola Krzysztoporska zdobył w 65-tej minucie Łukasz Mastalerz.