Opocznianie na Cracovia Maraton

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Szymon Wiktorowicz z nagrodą za zwycięztwo w biegu rodzinnymW ramach Cracovia Maraton odbyły się biegi towarzyszące między innymi biegi RMF FM. W biegach rodzinnych po raz drugi podobnie jak w roku ubiegłym zwyciężyła rodzina Wiktorowiczów z Opoczna w składzie Łucja Wiktorowicz, Szymon Wiktorowicz i Jacek Wikorowicz.

W biegu z krawatem zwyciężył Szymon Wiktorowicz .Zawodniczki Opoczno Sport Team z Wandą Panfil

17 maja 2014 roku o godzinie 14:00, już po raz piąty, w Centralnym Ośrodku Sportu Spała odbyła się ogólnopolska akcja „Polska Biega 2014", w której wzięły udział dwie zawodniczki Opoczno Sport Team: Natalia Grzegorczyk i Zuzanna Łakomska. Obie zawodniczki wystartowały w biegu głównym, w którym startowało ponad 300 osób.

Od samego początku dziewczęta trzymały się czołówki. Ukończyły bieg w pierwszej dziesiątce: Natalia Grzegorczyk zajęła 2 miejsce w kategorii Open kobiet, zaś Zuzanna Łakomska była szósta w tej samej kategorii.