Święta w nas

Niedziela, 11 grudzień 2022 o godzinie 18:00

Miejski Dom Kultury, Biernackiego 4, Opoczno, 26-300

Odwiedź stronę wydarzenia

Kultura i rozrywka

Zbliża się tak długo wyczekiwany czas Bożego Narodzenia. Z tej okazji w Miejskim Domu Kultury im. T. Sygietyńskiego w Opocznie, odbędzie się wyjątkowy koncert solistów Wiolety Kupis i Arkadiusza Solarza z towarzyszeniem zespołu, zatytułowany „Święta w nas”.

Na wydarzenie zapraszamy już 11 grudnia (niedziela) o godz. 18.00. Nastrojowy koncert wybrzmi najpiękniejszymi polskimi kolędami i pastorałkami oraz światowymi przebojami świątecznymi. Najsłynniejsze bożonarodzeniowe utwory stworzą zjawiskową i niepowtarzalną atmosferę, która sprawi, że w Państwa sercach zawita radość i dziecięca beztroska, a samo popołudnie na długo zapadnie w pamięć wywołując niezapomniane wspomnienia i emocje.

Koniecznie musicie być z nami.

 

 

O wokalistach:

Arkadiusz Solarz - wokalista, kompozytor, aranżer, trener wokalny, skrzypek. Absolwent Radomskiego Zespołu Szkół Muzycznych w klasie skrzypiec oraz Instytutu Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na specjalności śpiew estradowy. Laureat międzynarodowych i ogólnopolskich

festiwali wokalnych. Miał przyjemność współpracować z Sylwią Grzeszczak, Andrzejem Poniedzielskim, Bronisławem Opałko, Kasią Dereń, a także z jednym z najlepszych dyrygentów polskiej sceny muzycznej - Tomaszem Szymusiem. Posiada bogate doświadczenie sceniczne. Dwukrotny Stypendysta Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia artystyczne.

Wioleta Kupis - wokalistka, laureatka wielu nagród z zakresu śpiewu rozrywkowego. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Opocznie w klasie fortepianu. Aktualnie, studentka Muzykologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim na specjalności Krytyka i Publicystyka Muzyczna. Trzykrotna laureatka nagrody Grand Prix na Ogólnopolskich Festiwalach. Wyróżniona przez Powiat Opoczyński za twórczość artystyczną, kultywowanie regionalnych tradycji i folkloru oraz promowanie powiatu opoczyńskiego. Udział w „Szansie na sukces” był zwieńczeniem jej ciężkiej pracy w ostatnich latach. Brała również czynny udział w Francuskich i Rosyjskich Festiwalach Piosenki oraz nagrodzonym przez Narodowy Instytut Dziedzictwa Narodowego Koncercie „Niebanalnie o Niepodległej”.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.