Małżeństwo to morderstwo

Piątek, 23 wrzesień 2022 o godzinie 18:00

Miejski Dom Kultury, Biernackiego 4, Opoczno, 26-300

60 PLN

Kultura i rozrywka

Już 23 września (piątek) o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury wyjątkowy spektakl w gwiazdorskiej obsadzie! „Małżeństwo to morderstwo” to brawurowa komedia kryminalna, w reżyserii Olafa Lubaszenki, która już we wrześniu zagości na deskach MDK! Zapraszamy wszystkich fanów Agathy Christie - ale nie tylko - do udziału w rozwiązaniu małżeńskiej zagadki kryminalnej - a wszystko to w doborowym towarzystwie z plejadą gwiazd!

 

 

Eksmałżonkowie Paul i Polly, spotykają się po kilku latach w obskurnym mieszkaniu na Manhattanie, po to … aby robić to co zawsze! Bałaganiarz (Olaf Lubaszenko) i „Wszystkowiedźma” (Anna Gornostaj), uwielbiają kryminały i marzą o przeżyciu kolejnej ekscytującej historii. Zafascynowani dokonywaniem zbrodni doskonałych snują marzenia o intrygującym, tajemniczym i zagadkowym morderstwie, któremu towarzyszyć będzie gęsta atmosfera i osobliwe narzędzie zbrodni … Postaramy się ustalić, kim są najbardziej prawdopodobni zabójcy oraz czy lepszym narzędziem dokonywanego aktu są ramy od roweru czy może zatrute pralinki?


Rozwiązanie zagadki już jesienią. Bilety w cenie 60 zł do nabycia w KASIE MD, na stronie internetowej Teatru Capitol oraz na www.kupbilecik.pl

Bilety można również zakupić pod adresem: https://tiny.pl/93s82


Autor: Nick Hall

Reżyseria: Olaf Lubaszenko

Przekład: Emilia Miłkowska

Scenografia: Dorota Banasik

Kostiumy: Tomasz Jacyków

Opracowanie muzyczne: Agnieszka Putkiewicz

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.