Menu
RSS
Kolejny medal dla Półtoraka

Kolejny medal dla Półtoraka

  • Robert Szulc

Kolejny medal dla Półtoraka

Robert Półtorak wywalczył kolejny złoty medal w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Masters (+50 lat).

21 października 2017 roku w Siedlcach odbyła się czwarta edycja Pucharu Polski WPF w Kulturystyce i Fitness. Do rywalizacji w tych zawodach stanął nasz niezawodny opocznianin Robert Półtorak.

Po raz kolejny Robert Półtorak pokazał, że jego dobra passa trwa nadal i zdobył kolejny złoty medal, który może być dla niego przepustką do Mistrzostw Europy w Brukseli, które odbędą się w drugiej połowie listopada.

Kolejny medal dla Półtoraka

Z niecierpliwością czekamy na oficjalne powołanie do Polskiej Kadry Federacji WPF Mr Univers Bruksela 17 -19 listopada 2017.

Jeśli opoczyński kulturysta zostanie oficjalnie powołany do kadry, to jego wyjazd stanie pd wielkim znakiem zapytania z powodu braku funduszy, które sam musi pokryć.
Jeśli znalazłyby się osoby, które udzieliłyby wsparcia finansowego naszemu medaliście który rozsławia nasze Opoczno, prosimy o kontakt telefoniczny z Robertem pod numerem telefonu: 666-853-856.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: