Menu
RSS
Złoto dla Roberta Półtoraka

Złoto dla Roberta Półtoraka

  • Robert Szulc

Złoto dla Roberta Półtoraka

Miniony weekend na długo pozostanie w pamięci fanatykom sportów siłowych. 23 września w Starogardzie Gdańskim opocznianin Robert Półtorak zdobył tytuł Mistrza Polski w kulturystyce w federacji WBBF-WFF w kategorii masters.

Jest to niewątpliwie ogromny sukces Roberta. Jego ogromna determinacja i ogromne zaangażowanie zaowocowało tak znakomitym sukcesem.
Impreza bardzo dobrze przygotowana, o zasięgu międzynarodowym, w której wystąpił między innymi mistrz świata ze Słowacji. W komisji sędziowskiej zasiedli utytułowani zawodnicy kulturystyki – weteran Andrzej Brzeziński oraz jego kolega po fachu wielokrotny mistrz Polski Tomasz Bińkowski. Podczas święta kulturystyki wystąpiły również kobiety w kategorii fitness i bikini, które pokazały się w strojach ślubnych.

Robert Półtorak bardzo dziękuje wszystkim ludziom, którzy pomogli mu w osiągnięci tak ogromnego sukcesu oraz tym, którzy wspierali go komentarzami i dobrym słowem. „To wy dawaliście mi siłę i motywowaliście mnie do tej ciężkiej pracy jaką musiałem wykonać aby to osiągnąć . Tak jak powiedziałem tan zloty medal po części należy sie wam” – mówi Robert Półtorak.

Robertowi gratulujemy zdobycia tytułu Mistrza Polski oraz życzymy kolejnych sukcesów na kolejnych zawodach.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: