Menu
RSS
Złoto dla Roberta Półtoraka

Złoto dla Roberta Półtoraka

  • Robert Szulc

Złoto dla Roberta Półtoraka

Miniony weekend na długo pozostanie w pamięci fanatykom sportów siłowych. 23 września w Starogardzie Gdańskim opocznianin Robert Półtorak zdobył tytuł Mistrza Polski w kulturystyce w federacji WBBF-WFF w kategorii masters.

Jest to niewątpliwie ogromny sukces Roberta. Jego ogromna determinacja i ogromne zaangażowanie zaowocowało tak znakomitym sukcesem.
Impreza bardzo dobrze przygotowana, o zasięgu międzynarodowym, w której wystąpił między innymi mistrz świata ze Słowacji. W komisji sędziowskiej zasiedli utytułowani zawodnicy kulturystyki – weteran Andrzej Brzeziński oraz jego kolega po fachu wielokrotny mistrz Polski Tomasz Bińkowski. Podczas święta kulturystyki wystąpiły również kobiety w kategorii fitness i bikini, które pokazały się w strojach ślubnych.

Robert Półtorak bardzo dziękuje wszystkim ludziom, którzy pomogli mu w osiągnięci tak ogromnego sukcesu oraz tym, którzy wspierali go komentarzami i dobrym słowem. „To wy dawaliście mi siłę i motywowaliście mnie do tej ciężkiej pracy jaką musiałem wykonać aby to osiągnąć . Tak jak powiedziałem tan zloty medal po części należy sie wam” – mówi Robert Półtorak.

Robertowi gratulujemy zdobycia tytułu Mistrza Polski oraz życzymy kolejnych sukcesów na kolejnych zawodach.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Reklama

Przeczytaj również: