Menu
RSS
Sukces opoczyńskich kick-bokserów

Sukces opoczyńskich kick-bokserów

  • KSW "K.O.OPOCZNO"

Sukces opoczyńskich kick-bokserów

W dniach 25 i 26 marca 2017 roku w Radlinie na Śląsku odbyły się Mistrzostwa Polski Nowoczesnych Sztuk Walki SILESIA SAMURAI. Do rywalizacji przystąpiło 270 zawodników i zawodniczek.

Opoczno reprezentowali przedstawiciele KSW "K.O.OPOCZNO" w składzie: Jan Stępień (junior, kat. wagowa 80kg), Mateusz Stępień (junior, kat. wagowa 74kg), Michał Adamczyk (junior, kat. wagowa 100kg), Patryk Ksyta (senior, kat. wagowa 83kg) oraz trener Adrian Stępień

Wszyscy rywalizowali w formie walki Modern Light Contact czyli walce ciagłej z kontrolowana siłą uderzerzeń i kopnięć wykonywanych na obszar całego ciała. Cała czwórka naszych reprezentantów spisała się rewelacyjnie. Jan Stepień, Mateusz Stępień i Michał Adamczyk zdobyli brązowe medale, zaś Patryk Ksyta zdobył srebrny medal i tytuł V-ce Mistrza Polski.

Sukces opoczyńskich kick-bokserów

Już 8 kwietnia nasi wojownicy wystąpią w organizowanym przez federację Uniwersal Fight Rules International Polish Cup w Obornikach Śląskich, gdzie będą rywalizować w turnieju kick-boxerskim i MMA.

Organizatorami imprezy był Związek Sportowy Nowoczesnych Sztuk Walki wraz z UKS Ronin oraz Polską Federacją Kick-Boxingu.

 

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: