Menu
RSS
Bartłomiej Adamus v-ce Mistrzem Świata

Bartłomiej Adamus v-ce Mistrzem Świata

  • Krzysztof Maj

Bartłomiej Adamus v-ce Mistrzem Świata

Sztangista LKS Opocznianka Opoczno Bartłomiej Adamus w Bangkoku wywalczył wicemistrzostwo świata w kategorii U17.

Na Tajlandzkim pomoście nasz zawodnik zaprezentował sie znakomicie. Bartek startując w wadze do 85 kg wywalczył trzy medale, był najlepszym zawodnikiem, a zarazem zdobywając tytuł mistrza świata w rwaniu ustanowił rekord życiowy wyrywając 143 kg. W podrzucie wynik 175 kg dał mu srebro. W dwuboju usyskując 318 kg wywalczył tytuł wicemistrza świata w kategori U-17.

Bartłomiej Adamus v-ce Mistrzem Świata

Jest to również sukces jego trenerów Krzysztofa Maja oraz Mariusza Salamona i największy sukces klubu LKS Opocznianka w jego dotychczasowej długoletniej działalności. Bartek to nadzieja Polskich ciężarów. Jesteśmy przekonani, że będzie zdobywal medale na mistrzostwach Europy, Świata oraz najważniejszym celem są Igrzyska Olimpijskie czego Bartkowi życzymy.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: