Runda „jesienna” zakończona – wyniki III, IV ligi oraz klasy B.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Runda „jesienna” zakończona – wyniki III, IV ligi oraz klasy B.Piłkarskie zmagania w rundzie jesiennej uważamy za zakończone, teraz możemy przenieść się na hale… ale nie obejdzie się bez kilku słów na temat ostatniej rundy.

Lechia Tomaszów Mazowiecki przegrała na swoim stadionie 0:2 z liderem III ligi Radomiakiem Radom. Radomianie przez 90 minut górowali na boisku stwarzając kilka naprawdę fantastycznych sytuacji. Przed samą przerwą (45 minuta) rzut wolny na bramkę zamienił zawodnik Radomiaka, Aleksiej Dubina. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy (55 minuta) jedenastkę wykorzystał Jakub Cieciura. Lechia Tomaszów Mazowiecki po ostatniej kolejce rundy jesiennej zajmuje 13 pozycję. W klasie B bez większych niespodzianek, LUKS Mroczków – Dzielna uległa młodemu zespołowi z Ostrowa 2-5, tym samym Sparta Ostrów zakończyła rundę jesienną na 7 pozycji. Kolejną porażkę zaliczył LKS Mroczków, w wyjazdowym spotkaniu z IKS Inowłódz 6-8.

Tym czasem 30 listopada ruszamy z opoczyńską ligą halową.