Menu
RSS
Beata Wiktorowicz członkiem Zarządu Spółki PGK

Beata Wiktorowicz członkiem Zarządu Spółki PGK

  • Gmina Opoczno

Beata Wiktorowicz członkiem Zarządu Spółki PGK

10 grudnia 2018 roku radna Rady Miejskiej w Opocznie, Beata Wiktorowicz, została powołana Radę Nadzorczą Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z.o.o. w Opocznie na członka Zarządu Spółki.

Beata Wiktorowicz ma bardzo bogate doświadczenie zawodowe. Do tej pory pracowała m.in.: jako inspektor w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego – Departament Rolnictwa i Ochrony Środowiska, Wydział Geologii i Koncesji Geologicznych oraz jako adiunkt w Państwowym Instytucie Geologicznym – Państwowy Instytut Badawczy, Oddział Świętokrzyski, Pracownia Regionalna Państwowej Służby Hydrologicznej. W ostatnim czasie pełniła funkcje geologa powiatowego w Starostwie Powiatowym w Opocznie.

Beata Wiktorowicz jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Skończyła również studia podyplomowe na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie, a w 2006 r. obroniła pracę doktorską na Politechnice Wrocławskiej, uzyskując tym samym stopień naukowy doktora nauk technicznych.

Główne zainteresowania dr Beaty Wiktorowicz to: wody lecznicze, mineralne i termalne.

Beata Wiktorowicz była radną Rady Miejskiej w Opocznie. Funkcję tę sprawowała w tej i w poprzedniej kadencji.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

+4 # RE: Beata Wiktorowicz członkiem Zarządu Spółki PGKBarakuda 2019-01-23 21:51
Tacy ludzie jak Klimek,Wierusze wski,Kopania,Ks yta,Wacławiakow a,Jurowski...ni e nadają sie na wskrzeszenie..o ni nadają sie tylko do recyklingu !!! trzeba dać szanse innym ..panie burmistrzu larum grają........a pan na koń nie siadasz za szable nie chwytasz......
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-3 # a prawda to?jaki 2019-01-23 19:40
ze od lutego ma tam przyjść spec j.klinek?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # Będzi poprawaPracownik 2019-01-20 14:22
Jeśli chodzi o wodę w Opocznie w najbliższym sytuacja się poprawi. W tamtym roku Prezes Konecki wraz z kierownictwem wodociągów podjęli decyzję o zakupie Systemu Ozonującego wodę który będzie na stałe zamontowany na głównym ujęciu wody w Opocznie ewentualnie w razie potrzeby wypinany i przewożony w rejon skażenia wody. Znacznie zmniejszy się potrzeba użycia chloru. Dodatkowo Ozon będzie czyścił rury w sieci miejskiej. Kolejnym ważnym krokiem był zakup Lamp UV dzięki czemu znacznie zmniejszą się problemy z Bakteriami Coli lub innymi ponieważ ujecie główne i pompownie uzbrojone w te Lampy nie przepuszcza żadnej bakterii. Dzięki tym decyzją Zarządu i kierownictwa Sytuacja znacznie się poprawi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Obiecanki cacankiSceptyk 2019-01-22 00:15
Kiedyś wodę mieliśmy z ujęcia głębinowego i nie potrzebne było jej chlorowanie czy ozonowanie. Ja się pytam, gdzie ta woda? Po co było zmieniać ujęcie?

Może zamiast uzdatniać wodę, należałoby wrócić do poprzedniego ujęcia, z którego woda uzdatniania nie wymagała? I wodociągi wyremontować.

Odkąd odszedł poprzedni prezes nie widać żadnej inwestycji w sieć wod-kan. Jedyne, co się w tej dziedziniei zmieniło, to, że woda bezpośrednio z kranu nie nadaje się do picia i co rusz pojawia się komunikat o skażeniu.

Kiedyś mieliśmy najlepszą wodę w województwie, o ile nie na większą skalę. Dziś lepszą wodę mają w Warszawie, gdzie uzdatniana jest woda ściekowa z Wisły..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # Głupoty piszecieTomek 2019-01-22 22:15
Sceptyk ale Ty siejesz ferment. Nic nie było zmieniane. Wodę bierzemy z tego samego głównego ujęcia już od ładnych paru lat. Korzystamy z tej samej wody i nic się nie zmieniło. Wyniki naszej wody są dostępne na stronie PGK i są bardzo dobre. Próby są pobierane stałe przez sanepid i PGK non stop i to dużo częściej niż kiedyś i są dużo bardziej restrykcyjne normy dla tej wody. A o poprzednim prezesie lepiej nie wspominaj bo to do jakiego stanu doprowadził spółkę to była jedna wielka tragedia. Ale to już nasza mentalność. Spółka inwestuje w Ozonator i lampy UV piszą że będzie bezpieczniej a ludzie piszą że wcześniej było lepiej. Masakra.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # RE: Głupoty piszecieSceptyk 2019-01-24 09:59
To, że woda nie nadaje się bezpośrednio do picia, nie znaczy, że jest ona skażona czy brudna. Po prostu jest gorsza w smaku i nadmiernie chlorowana.
Nie wierzę w to, że z tego samego ujęcia woda nagle tak się pogorszyła. O większej ilości kamienia też już pisali tutaj inni.

Co masz na myśli pisząc o tragicznym stanie spółki? Że zadłużona była? Musiała być, skoro skanalizowała 80% gminy za ponad 60 milionów złotych, z czego ok. 50% pozyskała z UE. (dane ze strony mapadotacji)

Od zmiany prezesa i zakończenia tamtej inwestycji nic się nie dzieje w sferze sanitacji reszty gminy. Obecnie nic się w tym kierunku nie robi.
Obecny prezes korzysta z tego, co zrobił jego poprzednik i chwali się tym, jak własnymi osiągnięciami. Owszem, kilka inwestycji sfinalizował i zamknął, ale to wszystko. Nie zrobił od siebie nic większego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # badaniapracownik 2019-01-24 07:49
a badania rzeczywiście są załączone ale z przed trzech lat to chyba jeszcze za czasów poprzedniego zarządu było.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # co za bzdurypracownik 2019-01-23 22:21
Piszesz Tomek o jakiś pierdołach juz któryś raz po to żeby się wybielić że nic nie zrobiłes przez kulka lat o takich duperelach które to zostały zakupione a podważasz milionowe inwestycje poprzedniego zarządu? Przecież to nawet śmieszne nie jest tylko tragiczne dla obecnej władzy i kurczowe trzymanie się stołka bo już wiadomo że przyjdzie ktoś nowy. poprostu miej klasę chociaż przy odejściu jak nie miałeś będąc tutaj.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+13 # Do oliBbb 2019-01-11 23:40
Kiedyś tak było w Opocznie woda i sport były na wysokim poziomie mityng w skoku wzwyż druga liga piłkarska ludzie pracowali i się bawili teraz bawi się towarzystwo które zajmuje się polityką a reszta na nich pracuje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+13 # RE: Do oliBarakuda 2019-01-14 14:40
Dokładnie tak..wszędzie ich pełno...wybrali śmy burmistrza i radnych do pracy na rzecz opocznian !!! a nie tylko...koła gośpodyń maja jakąś impreze,to juz od razu wszyscy zaproszeni zasiadaja za stołami nażra się pierogów,borscu itd,jak jakaś przedszkolanka pierdnie ,już wszyscy sa bo jakaś tam zielona dolinka ma jubileusz ...przyzwyczail i sie składać wieńce i palić znicze..taa bo to im najlepiej wychodzi ,,a do roboty !!!! Ksyta cwaniaczek już popodnosił ciepło i wodę .....masakra jakaś i nikt nic..ludzie weźcie się zastanówcie i dajcie spokój z tymi wypadami i robienie sobie zdjęć...wy jesteście od służenia społeczeństwu !!! jasne ???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-16 # czas na remontola 2019-01-09 11:02
chlor też rury wydzielają?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+9 # teżdla ola 2019-01-09 20:46
wypadałoby się najpierw zainteresować co się działo w ostatnim czasie z wodą i dlaczego ten chlor, niewiedza boli a rzucanie oskarżeń tymbardziej, chlor był po to żeby oczyścić wodę np. z bakterii coli, trzeba też wiedzieć coś o zaworach antyskażeniowyc h które zapobiegają tym bakteriom, a rury dodatkowo czy to miejskie czy w budynkach prywatnych powodują że woda może być brunatna a nie jak lider, tak więc najpierw uzupełnić wiedzę i wziąć pod uwagę że wiele czynników wpływa na jakość wody, rury ze starego budownictwa też
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-14 # RE: teżSceptyk 2019-01-10 08:43
Ola nie pisze nic o kolorze wody, ale o jej jakości, ilości kamienia i zastosowanego do odkażania chloru. Poza tym woda może być brunatna zazwyczaj tylko po krótkiej przerwie w dostawie wody. Jeśli jest użytkowana bez przerw, takie sytuacje nie powinny się zdarzyć.

A czemu wcześniej chlor nie był aż tak wyczuwalny? Czemu wcześniej nie było tylu skażeń bakterią e-coli? Kiedyś ludzie nie montowali tych zaworów i nie było konieczności odkażania wody, a przynajmniej nie była aż tak chlorowana.

Kiedyś Opoczno miało własne ujęcie głębinowe w wodą o jakości wspomnianego Lidera. Dziś wg mnie ta woda nie nadaje się bezpośrednio do spożycia.

A co do zaworów antyskażeniowyc h - PGK jakiś czas temu wysłało do mieszkańców domów jednorodzinnych pisma o obowiązku ich montażu, zapominając jednocześnie, że przepis, na który się powoływali dotyczy WYŁĄCZNIE nieruchomości z podłączonym i użytkowanym własnym ujęciem wody (studnia) i tego, że montuje się je TYLKO w instalacjach nowych (na etapie projektu) i obecnie remontowanych. PGK miało wówczas montować te zawory za odpowiednią opłatą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-10 # czas na remontola 2019-01-09 10:51
od kiedy ilość kamienia zależy od rur? Kiedyś za dobrych czasów to rurach płynął Lider a teraz co?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-11 # mpgola 2019-01-09 04:46
wszelkim normom to uwłacza nasza woda w kranach tak ohydnej wody to nigdy nie było Nawet w Warszawie woda w kranach pobierana z Wisły jest dużo lepsza Co się stało że tak pogorszyła się jakość wody w Opocznie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+11 # czas na remont olado ola 2019-01-09 09:58
Gdyby tak było to sanepid pozamykał by wodę w mieście, także opamiętaj się albo może idź do sanepidu z zażaleniem że badania robią a dopuszczają wodę do użytku.Widoczni e jest w normie skoro można używać. Poza tym na jakość wody wpływa też hydraulika, rury itd. które masz w domu, mieszkaniu czy gdzie tam mieszkasz... Więc może pora na remont a potem dyskutować - moja wina, czy nie moja...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-10 # RE: czas na remont olaSceptyk 2019-01-10 08:29
Ja również zauważyłem spadek jakości wody i większą ilość kamienia. Ma to miejsce mniej więcej od półtora roku, kiedy PGK zmieniło ujęcie wody dla części miasta. Od tego czasu często zdarza się również, że woda z kranu śmierdzi chlorem, czego się wcześniej nie spotykało.
I uwierz mi, sanepid nie ma nic do smaku wody czy poziomu soli mineralnych. Może się sprawą zająć dopiero wtedy, gdy pojawi się jakieś skażenie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+17 # Strach w Oczy zagladaObserwator 2019-01-03 18:58
No tak. Najlepiej napisać jak pisowcy stanowiska zdobywali to było źle a jak rozdaje je kosno i to próbuje upchac wszystkich niekompetentnyc h gdzie się tylko uda to jest dobrze. Jeszcze kolega redaktor naczelny z Topu wszystko pozamiata pod dywan i napisze jak to jest fajnie i ludzie będą szczęśliwi że PO z PSLem ich doją bo Top tak pisze. Albo zrobi aferę z tego że młody chłopak który promuje OPOCZNO w Świecie niesłusznie dostał nagrodę za swoją pracę bo się nazywa Kadziela. A nawet pewnie nie sprawdzili osiągnięć tylko trzeba zrobić aferę żeby przycmic działania burmistrza. Wstyd.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+14 # z tą nagrodąracja 2019-01-04 08:12
Założył zespół Odpoczno promujący kulturę naszego regionu na bardzo wysokim poziomie, a piszą ze nie należało się. No to komu się należało Pany redaktory z spotted czy top. Proszę wskazać. Przypomnę że to kategoria KULTURA, a nie zawody w gotowaniu pierogów przed kolejna bibą...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # RE: Strach w Oczy zagladaSceptyk 2019-01-04 08:07
Właśnie, moralność Kalego przez Was przemawia.

Pierwsze zdanie Twojego komentarza zastosowałbym właśnie do Was. Kosno Wam do pięt nie sięga z zatrudnianiem swoich.
Przykładem niech będzie MGOPS, gdzie za rządów p. Marii Barbary zwiększono zatrudnienie dwukrotnie, tylko po to, by poupychać działaczy.

A co do nagrody dla zespołu Odpoczno. Przyzwoitość, szanowny Panie, przyzwoitość.

Poza tym jest więcej osób czy zespołów, które promują nasz region i robią to dużo lepiej i za własne pieniądze. Czekam z niecierpliwości ą na to, jak nowy dyrektor ujawni wszystkie umowy zawarte pomiędzy MDK i zespołem Odpoczno oraz pozostałymi członkami rodziny byłego Burmistrza za czasów urzędowania p. Śliwki i Kądzieli. A wtedy nie pozostanie już nic innego, jak powiadomić CBA.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-12 # pisowcy wyją aż miłosss 2018-12-31 18:39
sami jak zdobyli stanowiska? a teraz wielkie zdziwienie? konecki ma chrapkę na posadkę kopery i reszelewski ponoć też. Brzydki już trzęsie portkami
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+23 # kto wyje to wyjeWilk 2019-01-03 20:11
Jak na razie to Kosno wyje, bo w radzie miasta mniejszość, w powiecie też - chciał kupić radnych w radach ale się nie udało i się przeliczył. Jedyne co może to pozmieniać kierowników w instytucjach podlegających pod miasto a i tego ludzie mu nie zapomną, no i Tomaszkowi Ł. tez bo przecież z nim współpracuje. Się obaj popisaliście, powodzenia w kolejnych wyborach...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-19 # Kto się boi zmian?Obserwator 2018-12-29 19:43
Widzę, że większość komentujących boi się nowej pani prezes.
Pewnie słusznie. Czym to może być spowodowane?
Może ktoś w końcu pokaże jak "dojna zmiana" obsadziła w PGK swoich. Tam duża część stołków to znajomi i krewni królika, przepraszam, pOsła. Pewnie wyjdą na jaw nieprawidłowośc i zamiatane dotąd pod dywan, przekazywane darowizny, ciche posady i zlecenia dla "swoich". Każdy, kto ma kontakty w PGK wie o czym piszę.
Za niegospodarność zarządu płacili dotąd mieszkańcy Opoczna.
Uczciwi pracownicy nie mają się czego obawiać, będą na pewno lepiej wynagradzani niż dotychczas. Tego oczekuję od nowej prezes.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+27 # RE: Kto się boi zmian?Barakuda 2019-01-02 13:50
O czym ty kolego piszesz...o jakim baniu się...pracownic y nie powinni sie bać,ani w PGK, czy to w innej firmie,w jakich czasach ty żyjesz.Począwsz y od prezesa firmy poprzez kierownictwo,a skończywszy na zwykłym robolu powinni ze sobą współpracować,l udzie zastraszani sa niewolnikami w swojej firmie,,mam ci tłumaczyć co to takiego ????Ludzie mają prawo pracować w godnych warunkach i godnie zarabiać-a to gwarantuje kodeks pracy ART 78...Czyli co twoim rozumowaniem każdy kto chce tam pozostać w pracy to pa się zapisać do PO ??? nooo szkoda bardzo,o jakiej dojnej zmianie mówisz !!!Cztery lata pod rządami pana Rafała Kądzieli dały milowy krok do przodu,,,co widać.A teraz zobaczymy jak pan burmistrz poobsadza swoimi ...co już to następuje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-21 # Krokodyle lzyPGR 2018-12-26 17:25
Już niech se były prezes da na wstrzymanie, choć każdy by płakał jakby mu 10 tys zabrali na miesiąc. Nic tam nie zrobił, przesiedzial i wzsysyc zapomną, bo jest działaczem partyjnym i wdzięczność posła musiała być spełniona, znajdzie mu inny etacik i wszystko cacy. Żal patrzeć na ten skowyt. Przyznajcie się do partyjniactwa i weźcie się za robotę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+21 # Wy się weźcie do robotyObserwator 2019-01-02 17:43
O tym co zrobił prezes jest poniżej więc poczytaj komentarze a jeśli chodzi o Niego samego słyszałem że kilka innych PGKow już o niego pyta więc o Pana Koneckiego się nie przejmuj. Weźcie się lepiej do roboty i nie zatrudniajcie po 10 swoich w miejsce jednego bo deklarowaliscie że sytuacja się poprawi a widać że będzie tylko gorzej. I mieszkańcy za te działania będą musieli zapłacić i w sciekach i w smieciach i w wodzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-4 # I co tam u was reformatory?Eops 2018-12-25 02:00
Komentarz zablokowany - obraźliwe treści
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+46 # Brawo Burmistrz Brawo TOPMieszkaniec 2018-12-23 10:41
I to wszystko za Nasze - mieszkańców pieniądze. Jak można milczeć w tej sprawie! Cudze pieniądze to sie łatwo rozdaje Panie menagerze. Ale to wszystko jest przykre. Obiecał Pan poprawę dla miasta a tu zabiera nam Pan kolejne pieniądze! Wstyd Panie Kosno.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+49 # Brawo Burmistrz Brawo TOPMieszkaniec 2018-12-23 10:36
Pewnie już widzieliście artykuł w TOPie zaprzyjaźnionym z naszym nowym Burmistrzem. Po dwóch członków zarządu w każdej spólce gdzie Kądziela półtora roku temu zlikwidował to stanowisko całkiem. Głowne księgowe straciły dodatek z tego powodu że pełniły te funkcje. Natomiast one miały tylko dodatek. Głowne księgowe będa nadal, a stworzy się 3 lukratywne stanowiska żeby tylko upchnąć swoich którzy przy wyborach pomagali dostać sie Kosnie do koryta . 3 stanowiska dla swoich bez kompetencji i bez sensu. Normalnie żal...a Pan REDAKTOR NACZELNY z TOPu nie rozdarł koszuli jak to usłyszał tylko milcząco przeszedł obok. Gdyby to było za Kądzieli to była by afera w skali powiatu że w MPK mamy dwóch członków zarządu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-7 # RE: Brawo Burmistrz Brawo TOPArek 2018-12-26 00:24
Burmistrz Kądziela nie zlikwidował żadnych stanowisk ani funkcji Zarządczych- niektóre osoby zostały wyeliminowane przez nowe przepisy wymagające więcej od członków Zarządu - np. wyższego wykształcenia, oraz wymóg rezygnacji z umowy o prace (ochrona i prawa z tym związane) w zamian za kontrakty menadżerskie. Kasy tez nie zabrał odchodzącym członkom zarządów(schodz ącym z funkcji)- zobacz oświadczenia majątkowe- zarobki członków Zarządów. Istnienie nierentownego MPK i utrzymywanie tam Zarządu to faktycznie rozrzutność. Spółka tylko dla utrzymania etatu Prezesa itp, całą resztę można z powodzeniem dołączyć do innych jednostek Gminy, a to co przynosi straty zamknąć, nie obciążając budżetu gminy. W PGK jednoosobowy Zarząd przy kierownikach-po ciotkach, przy takiej skali działalności to brak rozsądku, chyba że trafiłby się mega wszechstronny gość - od wody, śmieci, pogrzebów, cmentarzy, targowisk, ścieków, budowy dróg, przetargów, a przede wszystkim OD RACJONALNEGO GOSPODAROWANIA MIENIEM KOMUNALNYM. Nie widzę takich omnibusów ani w spółce, ani w otoczeniu. ZGM mniejsza skala działalności więc może faktycznie jeden stołek...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+31 # wytłumacz co robi Kosno?Marek 2019-01-02 17:38
a Kosno likwiduje stanowiska? to że powstawia dodatkowego lub dodatkowych członków w zarządzie to są oszczędności? skoro w PGK ktoś taki nie jest potrzebny to tymbardziej w MPK. Mpk samo z siebie generuje koszty i urząd (mieszkańcy)będ zie je pokrywał to po co jeszcze ktoś dodatkowy?zapła ce za to ja, ty i inni.kiepska zmiana...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-10 # WróćPosel 2018-12-21 23:27
Ja to bym chciała żeby poseł wrócił do pgk, to najlepszy czas w historii spółki. Michał próbował być tak wybitny ale do idola daleko, miejmy nadzieję, że na jesieni poseł już wróci całkiem do Opoczna, liczę że wszyscy, którzy tyle lat się mylili na listach tym razem już zagłosuja za powrotem posła
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+57 # to prawda?Arek 2018-12-21 15:20
Panie Burmistrzu naprawdę Wieruszewski? To znaczy że jak głosowałem na pana to w pakiecie dostaje i p.Wieruszewskie go? Nie widział pan wyników wyborów poszczególnych osób i pan nie wie, że ludzie nie chcą tego pana, jakby go chcieli to byłby burmistrzem albo zdobyłby o wiele więcej głosów. Masakra...głosu jesz na P.Kosno, dostajesz Wieruszewskiego . Ten pan już był,ludzie mu podziękowali. A Pan Burmistrzu Kosno mógł pisać na swoich plakatach wyborczych że jak pan wygra to powraca i Wieruszewski. Jednym słowem strzał w kolano panie Darku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+18 # RE: to prawda?SZPAK 2018-12-21 20:02
Kiedyś byłem na wysypisku ze swoimi odpadami..pani z wagi zobaczyła co mam i kazała wysypać za taką sortownią,tam co pracują na recyklingu to co zobaczyłem to masakra...XXI wiek i żeby ludzie w takich warunkach robili ?????? normalnie to jest masakra..puszka w której psów by nie umieścił bo by jakaś organizacja to zamknęła....a tak ludzi traktować !!!!!!!tam powinna zawitać inspekcja pracy !!!!!!może radni z burmistrzem by tam zawitali i zobaczyli te warunki..jak można tak ludzi traktować !!!!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+61 # Prawda PrawdaPracownik 2018-12-22 13:21
Dokładnie jest tak jak piszesz. Klimki z Pacanem wybudowali taką sortownie ze uwłacza wszelkim normom. Ludzie pracuja w hali w której temperatura jest taka jak na zewnątrz zarówno w zimę jak i w lato. Dlatego prezes Konecki przygotował koncepcje naprawy tej sytuacji i pobudowania sortowni z prawdziwego zdarzenia, która została zakonczona w tym roku. Mam nadzieje że Pani Wiktorowiczowa z Nowym Burmistrzem zastosują się do tej koncepcji bo to co zrobił tam Pacan z Klimkami za porozumieniem z Panem Janem Wieruszewskim woła o pomstę do Nieba i uwłacza wszelkim normom.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+70 # Mozna bylo liczyc na pomocMieszkaniec 2018-12-21 12:33
Mowcie co chcecie ale to jeden z niewielu przedstawicieli wladzy do którego mozna było pójść po pomoc i jak tylko mógł to tej pomocy udzielił. On bez wzgledu na to czy przyszedl ktos z PiSu PSLu czy Platdormy zwasze znalazl czas wysluchal i pomógł. Jakby takich ludzi jak Prezes Konecki bylo wiecej to nie bylo by nienawisci we wladzach miasta. On w czlowieku widzi drugiego czlowieka. Ciekawe jak bedzie wygladala sprawa jesli wasze przepowiadanie sie spelnia. Dopiero ludzie za nim zatęsknią
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+39 # To prawda.Na niego można liczyćPaweł 2018-12-23 21:52
Kiedykolwiek, kto by do Prezesa Koneckiego nie przyszedł zawsze mógł liczyc na pomoc. Szanuje każdego człowieka. Szkoda że Pan Konecki nie startował na burmistrza. Wreszcie byłby ktoś kogo mieszkańcy i miasto obchodzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+62 # Nie oczerniajciePracownik 2018-12-21 12:11
Prosze sie nie podszywac pod pracownika spolki poniewaz My mamy o Prezesie Koneckim bardzo dobre zdanie. Wreszcie nie musimy sie wstydzic skad jestesmy jak jedziemy na szkoleniach. Szanuja go w kraju i nie rozumiem po co go zastepowac i to 2 osobami. Jeszcze Wieruszewskim nie daj Boze ,ktory jest kolega Jacka P i bedzie go bronil i zacieral slady. Jesli nie macie argumentow to nie oczrniajcie bo ciekawe kto by tu przyszedl i tak jak on potraktowal nas pracownikow. On potraktowal nas jak ludzi a nie jak parobkow. Dziekujemy za ten szacunek do nas Prezesie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+57 # Do podstawionegoPrawdziwy Pracownik 2018-12-21 11:03
Jako pracownicy bedziemy stali murem za obecnym prezesem. Kazdy pracownik spółki przez te dwa lata otrzymal podwyzki jakich prezes Pacan nie dał przez 8. Spolka zaczyna wygladac jak spolka z prawdziwego zdarzenia a nie jak duch PRLu. Dokonczenie bardzo trudnego tematu czyli budowy oczyszczalni gdzie wykonawcy zeszli z budowy a prezes Konecki poradzil sobie z tym tematem. Dodatkowo uruchomil biogaz na oczyszczalni dzieki czemu scieki drastycznie nie podrozaly. Mocno zaczal odnawiac flote samochodową gdzie juz bylo tragocznie. W kolejnym roku maja byc zakupione dwa auta elektryczne i stacja ladujaca ktora miala byc udostepniona za symboliczna zlotowke mieszkańcom do ladowania. W zwiazku z tragicznym projektem Ripoka dokonal jego poprawek i nowej koncepcji. Jak rowniez rozpoczely sie z tego co wiem rozmowy z budowa Paneli Fotowoltaicznyc h na skladowisku na zamknietych kwaterach co pozwoli na oszczednosci na energii ktora drozeje. Zabezpieczenie Opoczna przez montaz ozonatorki na ujeciu i montaz lamp UV przed bakteriami. Malo jeszcze ? Kto w dwa lata by to ogarnął ? Jestes taki madry to spróbuj. Zobaczymy jak wyzej wymieniona dwojka go zastapi nie daj Boże jak to bedzie wygladalo. Jesli chodzi o mnie nie bylo tu lepszego prezesa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-22 # wkurzony pracownikdo Prawdziwy Pracown 2018-12-22 12:29
o czym ty gościu piszesz,jacy wszyscy pracownicy będą stali murem za prezesem,chyba ci z administracji.o jakich podwyżkach piszesz,o tych ostatnich gdzie zabrano ludziom 10% premii i wsadzono do podstawy i ludzie na tym nic nie zyskali,czy o tych w administracji gdzie niektórzy przez 2 lata dostali po 100% podwyżki,można to sprawdzić i tym powinna zająć się nowa pani prezes,kto przez 2 lata doił firmę premiami i kto dostawał wysokie podwyżki i szybko awansował.jaką flotę odnowił,było tragicznie i będzie jeszcze gorzej,bo już nie ma czym wyjeżdżać po śmieci a ludzie pracują na dwie zmiany.pani prezes proszę sprawdzić wydatki na naprawy śmieciarek przez ostatnie lata(dziesiątki tysięcy wyrzucone w błoto) i jakie są efekty-opłakane .SZPAK dobrze ujął pracę na wysypisku,pani prezes proszę zająć się tą sprawą i warunkami pracy tych ludzi a przede wszystkim odpadami i segregacją która powinna być przetwarzana a gdzie trafia,to też można sprawdzić. podsumowując nie piszcie głupot bo siedząc w biurach w cieple nie dostrzega się zwykłych pracowników którzy wypracowują zyski tej spółki a zawsze są niedocenieni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+13 # Widac że jestes podstawionyPracownik 2018-12-24 15:37
Każdy pracownik za Prezesa Koneckiego otrzymał minimum 250 zł podwyżki bo były dwie podwyżki dla całego zakładu a jak byś dobrze przeliczył to wciągnięcie 10 % premii do wynagrodzenia i dopiero od tego naliczenie kolejnych 10 % też jest podwyżką. Dodatkowo każdy kierowca miał podwyzki i osoby pracujące na składowisku na sortowni tez. Także najpierw sie dobrze dowiedz co w społce było z podwyżkami a dopiero poźniej wykonuj polecenia Kosna ;p
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+36 # RE: Do podstawionegoszambonurek 2018-12-21 19:50
Proponuję,że jesli pan Konecki zostanie odwołany z funkcji...to całe PGK powinno przystąpić do strajku generalnego,aby pokazać solidarność i tym samym szacunek dla tego pana,a tym samym pokazać,ze polityka nas pracowników nie interesuje !!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-12 # RE: Do podstawionegoArek 2018-12-29 17:00
Jeśli ktoś chciałby strajkować z powodu odwołania p. Koneckiego , niech lepiej idzie z Panem Prezesem. Dacie rade poza spółka, przestańcie ja doić. Niech ci co faktycznie pracują maja spokojne życie, a nie polityczne przepychanki i topienie dobrej spółki. Razem coś zróbcie, zaróbcie, a potem się podzielcie...ch ociaż wątpię czy byłoby czym.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-22 # StrajkPomysly 2018-12-22 14:57
Proponuję przystopwoac z ilością zjedzinych śledzi, albo sam prezes niech nie pisze takich bzdur, że niby kogoś w tym narodzie interesuje druga osoba. W każdej firmie ludzie myślą o swoich d.. I jak dostaną 2 zł więcej to nie będą pamiętać czy był taki czy innych ich wyzyskiwacz, podobnie z burmistrzem nikt nie pamięta Budzynskiego czy Ksiezkiego, ludzie mają gdzieś stołki i nawet się cieszą jak kogoś wyleja na mordę. I nie popadajxie w samozachwyt Polacy to naród wredny i zachlanny, nie obchodzi ich nic poza własną wygoda, kieszenią i czasem wolnym. Kto myśli inaczej, niech uderzy się w pusta glowe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+30 # Dobry pomysłPracownik 2018-12-22 13:32
To nie jest głupi pomysł :) Chyba trzeba będzie tak zrobić jeśli będzie miało dojść do zmiany prezesa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+58 # Troche prawdyTomek 2018-12-21 10:38
Gosc w dwa lata postawil budynek dla pracownikow wodociagow zzakupil nowe smieciarki koparkoladowark e ladowarke opracowal koncepcje postawienia nowego centrum recyklingu bo to co postawil Pacan wola o pomste do nieba i mial to postawic w kolejnym roku zaplanowane jest w budżecie zakup kolejnej smieciarki zamontowal stacje do ozonowania wody dzieki czemu masz bezpieczna wode w Opocznie zamontowal lampy UV na ujeciu glownym i pompowniach wody - kolejne zabezpieczenie i wiele innych dzieki temu to miasto bedzie moglo sie bezpieczniej rozwijac juz nie wspominajac o dwuletniej walce z wykonawcami oczyszczalni i jej zakonczenie oraz uruchomienie biogazu na oczyszczalni dzieki czmu scieki nie podrożały o 2 zl. Mam wymieniac dalej. To zastanow sie co piszesz no chyba ze piszesz na polecenie Kosna albo jego ulubienca Tomusia viceburmistrza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-22 # RE: Troche prawdyAlicja 2018-12-23 14:40
wszystko w leasingach/poży czkach, które będą spłacać odbiorcy usług komunalnych (mieszkańcy Gminy), ile środków z zewnątrz (np. unijnych) pozyskał? Ile wydał na zdublowane etaty? W zadymionych papierosami pomieszczeniach słychać jak pracownicy piszą na maszynach do pisania...Taki postęp...Wstawi ł wielu swoich i dlatego takie larum, co oni bez Niego zrobią...Za swoja prace ma solidna płacę i dużo czasu na realizacje własnych prywatnych spraw (polityka w czasie pracy). Ze spółki zrobił przedłużenie biura poselskiego, a to przecież spółka gminna i pieniądze mieszkańców, po co tu polityka?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+19 # Widac że jestes podstawionyPracownik 2018-12-24 15:41
Chyba Pani Alicja Szczepaniak się odezwała bo zaczeli wytykać brak kompetencji ;P A przycmic tego że Pan Konecki obronił spólke przed oddawaniem dotacji i przygotował nowe projekty do budowy tylko nie chcecie żeby ich zdążył zrobić i nie pozyskał środków nie, dacie rady.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-43 # ?pracownik 2018-12-20 17:44
a ja tam powiem że jak ten był i nic nie zrobił dla tej spółki to i Pani Beata z Janem W tez sobie dadzą radę. na pewno nie będzie gorzej niż jest bo gorzej już być nie może.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+75 # RE: Beata Wiktorowicz członkiem Zarządu Spółki PGKopocznianka 2018-12-19 12:00
Jeszcze jej mało !!!? Jeszcze stanowisko dla Scepaniakowej - miernoty trzeba utworzyć!!! Ta też nadaje się do pchania karuzeli!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+65 # Do TutejszyKamil 2018-12-18 19:02
Zarówno sprawa szpitala jak i spółki PGK według mnie nie powinna mieć miejsca. Tylko akurat ten temat dotyczy nieuzasadnionyc h i nielogicznych zmian w PGKu dlatego moje komentarze są odnośnie tych niepotrzebnych zmian.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+8 # DO DANIELA ,KAMILA I BARAKUDYTUTEJSZY 2018-12-17 22:29
Czemu nie napiszecie o etatach w zadluzonym szpitalu,gdzie dyr od spraw zbednych i pani od rachunkow nie pezejmuja sie dlugami i biora wcale nie mala kase ,bo co ? Bo im sie nalezy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+60 # Do TutejszySzymon 2018-12-18 19:34
może dlatego że też nikt nie pisze o MOPSie i o tym co tam się zadziało ,no i o tym że Pan Tomasz Łuczkowski jest wiceburmistrzem , za tamtej władzy to każda zmiana stanowiska była tutaj, podobno - na NIEZALEŻNYM portalu napisana a teraz cisza, może redaktor jeszcze nie wie...w TOPie też niewiele, myślicie że ludzie się nie dowiedzą o tych zmianach jak nie napiszecie artykułu? ani jedna władza ani druga jak widać się nie sprawdza,a szkoda bo Pan Kosno miał być menedżerem a okazał się jak wszyscy inni, jeszcze gorszy z niego polityk jak pozostali...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+92 # brak klasyMarta 2018-12-17 17:36
Pani Beato wstyd i porażka! Mam nadzieje że zdaje sobie Pani sprawę z tego że ostatni raz została Pani radną? Więcej nie damy się nabrać! Wraz z rodzina popieraliśmy Panią ale teraz żałujemy.Jeśli będą wcześniejsze lub ponowne wybory to na nas proszę nie liczyć. I niech sobie Pani przemyśli to że jak będzie nowy burmistrz to Pani nie będzie ani radną ani w zarządzie. Zaufanie swoich wyborców też już nie do odzyskania...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+9 # NeutralnyOnon 2018-12-17 16:51
Nie ma to jak specjalista róg i księgowa zięba w szpitalu. Ale co tam. Tylko kosno jest be....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+109 # i po ptakachDaniel 2018-12-16 21:24
No to swoimi pierwszymi decyzjami nowy burmistrz rozwiał wszelkie wątpliwości i nadzieje. Tak czułem. Kiedy tu przyjdzie człowiek ,któremu będzie na mieście i mieszkańcach zależało, a nie tylko żeby swoich do koryta dopchać i to z tego co widać w dobrze prosperującej spółce w której członek zarządu do niczego potrzebny nie był?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+101 # Co prawda to prawdaKamil 2018-12-16 21:10
Wieść gminna niesie że w każdej spółce ma być dodany członek zarządu :( Panie Kosno jak Pan śmie nazywać się menagerem skoro robi Pan takie rzeczy i dodaje członków zarządu do spółek za mieszkańców pieniądze bo nikt inny przecież za to nie zapłaci. Aż przykro bedzie tu wracać po studiach... jak bedzie wogóle do czego wracać. Z tego co wiem Prezes Konecki dobrze radził sobie ze spółką a jak piszą tu poniżej od połtora roku nie ma już członak zarzadu. Obiecał Pan być menagerem dla miasta a robi Pan zupełnie odwrotnie i to od razu od pierwszych dni sprawowania urzędu. Żal .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+105 # Co prawda to prawdaKamil 2018-12-16 20:58
Oglądam sesje Rady Miejskiej i to co trzeba przyznać to to że Konecki dobrze Sobie radził tak więc dokładanie mu członka zarządu to tylko dopychanie swoich do koryta bo chyba wsparcie akurat temu prezesowi potrzebne nie było .Chyba istnieją inne formy kontroli prezesa niż dokładanie mu ludzi do zarządu... no chyba ze idzie o to żeby zbijać jego wyniki bo miał za dobre... Jednak nowy burmistrz to polityk nie menager :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+74 # RE: Co prawda to prawdaBARAKUDA 2018-12-17 14:35
Szanowni panowie i panie....to nie jest dokładanie tej pani do zarządu..tylko ona własnie zastąpi pana Koneckiego !!!To co budował obecny prezes Konecki zniszczy ta pani wraz z nowym burmistrzem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-32 # RE: Co prawda to prawdapimpek 2018-12-23 14:23
ale co budował/zbudowa ł p.Konecki? Swój elektorat za pieniądze mieszkańców - to pewne, ale co jeszcze? Jest Radnym powiatowym, jest w Zarządzie Powiatu, ma szanse się wykazać na szerszą skalę. Łatwo jest rządzić cudzymi pieniędzmi trudniej je pozyskać z zewnątrz - ile środków pozyskał dla spółki (gminy) Pan Prezes Konecki? W jaki sposób postawił na nogi spółkę? Paru swoich znajomych owszem, ale spółkę?Proszę o konkrety może faktycznie...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-40 # zmiana prezesaobserwator 2018-12-19 18:53
Jak ja lubię takie komentarze, że przyjdzie nowa osoba za Koneckiego i wszystko zniszczy co niby budował. W takim razie można mieć pretensje, że Konecki wszystko zepsuł wszystko po poprzednim prezesie. Myślenie średniowiecza. Ale jak już porównywać prezesów Pacana i Koneckiego to jakoś Konecki nie robił takich dużych inwestycji i nie pozyskiwał tak dużych środków z Unii. I pytanie przychodzi samo na myśl: co niby zbudował???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+55 # do obserwatora - to źle obserwujeszPaweł 2018-12-21 14:26
O tym co zrobił i co zamierza zrobić obecny prezes napisał ktoś wyżej. Natomiast poprzedni prezes może i pozyskał środki, tylko chyba polowa z tych środków musiała wylądować w jego prywatnej kieszeni bo zaczął inwestycje i nie dokończył i mało brakowało a trzeba by było te środki zwracać za niedokończone w czasie inwestycje, także faktycznie poprzedni się popisał. Dobrze że obecny wykonał to w czasie i wyszło ok.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+60 # to byłby błądRadny 2018-12-18 20:43
Jeśli zaistnieje taka sytuacja, że odwoła się Pana Prezesa Koneckiego to chyba wszyscy Radni poprzedniej i obecnej kadencji przyznają mi rację że to będzie strata dla miasta i duży błąd.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+50 # owszemMarzena 2018-12-21 14:41
Tylko co z tego skoro Radna Beata Wiktorowicz i Radna Szczepaniakowa o której piszecie że też ma przyjść do PGK, od dłuższego czasu były/są radnymi i z uczestnictwa w sesjach wiedzą że spółka dobrze prosperuje a mimo to chcą prezesa zamienić, jak Paniom nie wstyd? zwłaszcza Pani Beacie, tak dobrze się zapowiadała i dlatego głosowałam na Panią, ale teraz bym już tego nie zrobiła. Dlatego Panie Radny może Panu zależy na tym mieście ale już tym Paniom nie bardzo, cóż że to będzie strata, ważne że one korytka dostaną. Szkoda że Pan Konecki nie wystartował na burmistrza...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+90 # Chyba ŻartStudent 2018-12-17 21:42
Jeśli to będzie prawda to Brawo My ! Wybraliśmy Sobie rasowego Polityka a nie żadnego Menagera. Bo jak nazwać sprawę po imieniu inaczej, skoro jest zamiar usunięcia ze spółki człowieka który postawił ją na nogi i to w ciągu 2 lat ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+85 # to był by dramatTomek 2018-12-17 20:44
Jeśli to okaże się prawdą to będzie jakaś niedorzeczność. Zastąpić obecnego prezesa tą Panią to będzie największa porażka i tragedia dla spółki . Jeśli tak się stanie to wspomnicie moje słowa :((
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+12 # Tylko tak możnaWyborca 2018-12-14 17:35
Patrzeć na ręce tym wszystkim' stoję za....',kim kolwiek
by nie stali to zrobili dla kariery ,obrywów, stołeczków
a p. Beata dużo lepsza niż były kierowca jako prezes pgk
Krzykacze larum podnoszą, że władza nowych
na stołki swoich sadza, a co ma zostawić tych co byli
że niby tak po chrześcijańsku z dobroci serca dla
przeciwnika politycznego
Święta, świętami ale takich prezentów to nawet pan
chojny za nasze -kadrowy usatysfakcjonow any pracą
i płacom nie robił NO CHYBA ŻE SWOIM
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+122 # Członek ZarząduWyborca 2018-12-13 21:43
Pani Beato zawiodłem się na Pani, zawiodła Pani też całą moją rodzinę. W kampanii mówiła pani o radzie osiedla, o placu zabaw, a gdy tylko pojawiła się możliwość zarobienia większej kasy wyborcy przestali już być Pani potrzebni. Czujemy się oszukani i zdradzeni, a Pani wiarygodność jest równa 0. Proszę zapamiętać że już nigdy na Panią nie zagłosujemy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+129 # QwertCzesik 2018-12-12 17:30
Mało jej kasy widocznie i nie ma za co żyć to jeszcze ja do koryta trzeba dopuścić
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+126 # Jeszcze jednoAnia. 2018-12-12 15:27
Ta pani nie ma zadnego doswiadczenia w pracy na powyzszym stanowisku. Poza tym ze uwielbia sie lansowac.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-8 # Członek Zarzadu PGKMaryska 2018-12-12 12:53
Członek Zarzadu w PGK był od jej powstania ale ta funkcja była zawsze łączona z funkcją Gł. Księgowego lub z innym stanowiskiem kierowniczym. Ale jak kadrowy opoczyński przyjmował do PGK swoich to nikt rabanu nie robił. A może ktoś by się pokusił i pliczył ile to było osób. Jeszcze przed wyborami wsadził swojego pociotka na kierownika ZUK to jest w porzadku?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+94 # StanowiskoŁukasz 2018-12-11 22:42
Brawo burmistrzu, brawo osobom ktore na niego glosowali. Teraz Krosno przez kadencje obstawi stanowiska ktore obiecal po wygranych wyborach. Czekajcie końca. Kosno dba tylko o swoj biznes!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+120 # w Opocznie bez zmianWojtek 2018-12-11 21:38
Żyje człowiek w tym prowincjonalnym mieście i zastanawia się co go tu trzyma, powietrze nie bo najgorsze w Polsce, ci co trują nikogo się nie boją a kara 20 tys. to dla nich grosze, godna praca raczej nie bo co lepsze kaski to dla swoich, i kto by tu nie rządził jest identycznie, generalnie u władzy ci sami tylko w różnych konstelacjach od czasu do czasu ktoś do nich doskoczy. Potwierdzenie tego w tekście powyżej. Redakcja pisze czy cytuje, że pani Wiktorowicz ma bogate doświadczenie, może i tak, ale bogatych to ma protektorów, a ludzi młodych, ambitnych i nie umoczonych lokalną polityką z lepszymi papierami wypycha się poza Opoczno bo nie wymagająca forsa jest dla naszych. Więc dalej będziemy żyć w tym mieście dla wybranych i wszelkiej maści wazeliniarzy. Więc może lepiej nie tworzyć tych fikcyjnych stanowisk i nie denerwować normalnych obywateli. To pod rozwagę panowie włodarze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-6 # Rozsądek musi byćJantek 2018-12-11 20:43
Nominacja zasadna bo Prezes zawsze miał zastępcę począwszy od P Posła który to stanowisko wcześniej piastował a ten od rolników to za dużo nie p...e
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-6 # dobre posunięciaolo 2018-12-11 19:44
bardzo dobrze panie burmistrzu.żeby dobrze rządzić trzeba mieć swoich zaufanych ludzi w każdym zakładzie,tak postępował były burmistrz z panią vice obsadzając swoimi wszystko co się dało ale kompetencji zero,tak też mówią nasi włodarze krajowi.do Waldek-członek zarządu zawsze był w firmie,teraz za tego prezesa też ,dlatego nie pisz głupot jak nie wiesz.a nie przeszkadza ci to że w ZUK jest dwóch kierowników.do Teodor-jak wiadomo spółka jest gminna i tu też można pracować na rzecz całej gminy,a pani Beata nie porzuciła wyborców jak radni którzy weszli w koalicję z PIS a przed wyborami obiecywali ludziom że nigdy w życiu.to jest typowe porzucenie wyborców i pokazanie wszystkim gestu Kozakiewicza.al e nic dziwnego,ludzie przekonali się po pierwszej sesji co liczy się dla tych ludzi=stanowisk a i mamona.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+78 # brak szacunkuAndrzej 2018-12-12 15:42
Puknij się w czoło olo - to ty sobie sprawdź że nie było z Koneckim od 1,5 roku nikogo bo nie był tam nikt inny potrzebny. No ale teraz wielcy eksperci przychodzą nie wiadomo po co. Pani Beato była Pani w radzie miejskiej, wie Pani jak dobrze ta spółka działa i że nie jest tam nikt potrzebny a teraz chce Pani tam pracować.Jakby miała Pani chociaż trochę honoru i liczyła się ze swoimi wyborcami to by Pani nie zastępowała kogoś kto dobrze tam działa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+81 # naprawde?Martyna 2018-12-12 12:33
a wprowadzanie byłego burmistrza do spółki to nie jest utrata zaufania? ludzie głosowali na Kosno, czemu teraz maja mieć do czynienia z Wieruszewskim który ma przyjść też do spółki? tu nie widzisz koalicji i porzucenia wyborców?ja głosowałam na Kosno a teraz spółką miejską zacznie rządzić ktoś kogo ( jak widać po wynikach wyborów na burmistrza) ludzie nie chcieli. Czuje się oszukana. Jakby ludzie chcieli Janka to głosy by to pokazały. Sprawdźcie może kto ile głosów dostał do powiatu i miasta i wtedy zobaczycie komu zaufali wyborcy i kogo chcą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+101 # Tylko prezesTomek 2018-12-12 09:10
Od poltora roku w PGK jest tylko jedna osoba w zarzadzie. Prezes. Nie ma czlonka zarzadu. Konecki dobrze sam sobie radzil czlonek zarządu nie by mu do niczego potrzebny l potrzebny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+104 # że co?Tadeusz 2018-12-11 18:12
No tak, spółka coraz lepiej przędzie to teraz można wciskać swoich ludzi by w radzie miejskiej zrobić miejsce dla kolejnych. Brawo Panie burmistrzu. Kiedy najwcześniej można wnioskować o odwołanie burmistrza, to muszą być kolejne wybory czy referendum?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+90 # nieporozumienie :(Wanda 2018-12-11 17:51
Głosowałam na P.Kosno ale widzę że źle zrobiłam. Panie Burmistrzu miało być lepiej! Okazuje się że to był gorszy wybór niż gdyby był P.Kądziela. Sama powyższa wiadomość świadczy o tym że wcale Panu na ludziach nie zależy, oprócz tych swoich żeby ich na stołki powsadzać. Po co to stanowisko? Czy było źle,że był tylko prezes i z tego co ludzie mówią to dobry prezes więc po co dodatkowe stanowiska i koszty, które będą musieli pokryć mieszkańcy? Po co zmieniać coś co jest dobre?Jestem zniesmaczona. Nie zagłosuje już ani na Pana ani na P. Łuczkowskiego.T o był błąd! Czy będzie kiedyś kandydat na burmistrza któremu będzie można zaufać, że to co obiecuje przed wyborami to zrobi po wygranej?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+39 # RE: nieporozumienie :(BARAKUDA 2018-12-13 11:01
No przecież tak wam pasował Kosno !!!! ile to pomyj wylano na Kądzielę !!!! i co..... teraz już klapa z nowym ???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+119 # zbędne stanowiskoWaldek 2018-12-11 15:39
A po co Członek Zarządu? Do tej pory był sam Prezes i było ok. Niepotrzebne stwarzanie stanowisk i kosztów. Ale wiadomo pan nowy burmistrz musi swoich poupychać. Tak właśnie wybraliście wyborcy, niepotrzebne dwojenie kosztów za które zapłacimy... Właśnie widać jak idą te lepsze czasy za panowania nowego burmistrza...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-5 # RE: zbędne stanowiskoZły 2018-12-11 19:40
Dlaczego jesteś takim ignorantem? Sprawdź u źródła i wtedy zbieraj plusy. Bip Opoczno, mówi Tobie to coś?
Pgk i mpk to spółki miejskie. Porównaj ile warta jest jedna i druga spółka, a jaki jest ilościowo skład zarządu. Dla mnie to w obu nawet prezesa nie powinno (przynajmniej w tej drugiej). Burmistrz wprowadza swojego człowieka, żeby mu psikusów za plecami nie robili - dla mnie oczywiste
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-19 # RE: Beata Wiktorowicz członkiem Zarządu Spółki PGKZły 2018-12-11 14:20
No i dobrze. Kobieta wykształcona. Zawsze znajdą się tacy, co powiedzą, że z "tych" Wiktorowiczów. Gratulacje! Nie to, co ten radnu z ARiMR co to z rolnictwem ma tyle wspólnego, że zachowuje się jak pewne warzywo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+135 # RE: Beata Wiktorowicz Członkiem Zarządu Spółki PGKTeodor Prime 2018-12-11 13:57
Tak porzuca się Wyborcow i ich zaufanie. Brawo Pani Beato jeszcze czekamy na Panią Radną Alicję.
Będziemy pamiętać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+80 # RE: Beata Wiktorowicz Członkiem Zarządu Spółki PGKBARAKUDA 2018-12-11 21:48
Wróbelki ćwierkają,że pani Alicja w PGK zastąpi panią Klimek na stanowisku kierownika,a nawet pan burmistrz stworzy nowe stanowisko dla Wieruszewskiego i co !! darliście mord...y na PIS to zobaczcie co robi platforma !!! i wasz kochany manager .....a miało być tak pięknie ..nooo poczekajcie to dopiero poczatek.dodatk owe stanowiska za które zapłaca wszyscy mieszkańcy ......
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+11 # MASZ ZŁE INFORMACJEdo BARAKUDA 2018-12-16 17:28
bo za panią Klimek jest już nowy kierownik pan Wolowski z PiS
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-11 # RE: MASZ ZŁE INFORMACJEBARAKUDA 2018-12-17 14:42
Komentarz zablokowany
Komentarz poniżej poziomu - brak kultury, obrażanie, poniżanie i pomówienia nie będą tolerowane.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-6 # TAK POWINNO BYĆdo BARAKUDA 2018-12-12 10:33
i tak powinno być. bo słuchając wypowiedzi wielkiego Jarosława i premiera żeby dobrze rządzić trzeba mieć swoich zaufanych ludzi.tak krytykujecie burmistrza,a morze napisz gdzie pracuje pan Róg czy pani Zięba.czy potrzebne są dodatkowe etaty w tak zadłużonym szpitalu i czy to jest takie moralne.to wam nie przeszkadza.a w PGK już od paru miesięcy jest dwóch kierowników z porządną pensją,to wam nie przeszkadzało bo nominacja od posła.moja rada- zajrzyjcie najpierw do swojego ogródka a potem krytykujcie innych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+102 # RE: TAK POWINNO BYĆBARAKUDA 2018-12-12 22:06
Jeśli tak narzekacie na postepowania PIS-u..TO CZEMU ROBICIE TAK SAMO !!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+89 # faktycznie obecny ogródek lepszyMartyna 2018-12-12 12:25
Swoich zaufanych ludzi mówisz, to rozumiem że jednego obecnego prezesa trzeba zamienić trzema osobami swoimi zaufanymi? Dlaczego? Dlatego że jedna by sobie nie poradziła czy dlatego że burmistrz nie ma już gdzie upychać swoich? To niech zamieni jeden na jeden. Aaaa rozumiem, mało kompetentni to musi być dwóch lub trzech to może dadzą wtedy radę zastąpić obecnego prezesa i rządzić spółką.. Jesteś z kadr PGK że wiesz jakie mają pensje ci dwaj kierownicy PGK? Jeśli nie to nie wypowiadaj się w kwestii dochodów w/w pracowników i nie mieszaj.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-5 # nie wiesz co piszeszMartyna 2018-12-12 14:38
jakoś ciężko ci się odnieść do zatrudnienia w szpitalu i dwóch kierowników też ci nie przeszkadza-zaw sze też był tylko jeden wiadomo jaką opcję reprezentujesz i na czyje polecenie piszesz .myślę że potępiasz też to co się dzieje w całym kraju przy obsadzaniu stanowisk przez waszych tuzów.jakoś nie było takiej obrazy jak poseł z byłym burmistrzem wyrzucali Pacana z prezesa.to było ok.fałsz,obłuda i zakłamanie nic więcej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+81 # za to ty wiesz...Martyna 2018-12-12 19:06
ty też wiadomo jaką opcje prezentujesz i na kogo polecenie piszesz, jak sam mówisz zajrzyj najpierw do swojego ogródka, piszesz o porządnych pensjach kierowników a nie masz o nich pojęcia, i tak, lepiej płacić dwóm albo trzem osobą w zarządzie i prezesowi niż 2 kierownikom, tak z pewnością będzie oszczędniej, poza tym prezes był sam a teraz niech 3 osoby rządzą, a Pana Pacana to zapytaj dokładnie za co wyleciał i co ma na sumieniu, a o szpitalu nie będę się wypowiadała bo nie wiem kto kogo zastąpił i czy to są niepotrzebne dodatkowe stanowiska tak jak obecnie w PGK
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+109 # PrzewidywalneAnia. 2018-12-11 20:02
Nie trzeba wrozyc z fusow by wiedziec ze nowe wladze to nowi ludzie na stanowiskach. Szkoda tylko ze to wszystko takie dwulicowe. Za wszelka cene do koryt.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Reklama

Przeczytaj również: