Menu
RSS
Niezależny Blok Samorządowy otworzył swoje biuro

Niezależny Blok Samorządowy otworzył swoje biuro

  • zem

Niezależny Blok Samorządowy otworzył swoje biuro

Biuro Niezależnego Bloku Samorządowego mieści się w lokalu na Placu Kościuszki 2 w Opocznie. Czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00.

Zrobiliśmy kolejny krok w kierunku udziału w jesiennych wyborach do samorządów lokalnych - mówił Dariusz Kosno, kandydat na burmistrza Opoczna, witając przybyłych na otwarcie biura Niezależnego Bloku Samorządowego w Opocznie. - Nasze biuro ma służyć przede wszystkim mieszkańcom gminy Opoczno, zarówno tym mieszkającym mieście, jak i mieszkańcom wsi. Będziemy wsłuchiwać się w głosy zwykłych ludzi, i na tej podstawie budować harmonogram zadań dla przyszłego gospodarza gminy. To ma być program stworzony przez mieszkańców i realizowany dla mieszkańców, a nie artystyczna wizja jednej osoby.

Niezależny Blok Samorządowy otworzył swoje biuro

Biuro Niezależnego Bloku Samorządowego mieści się w lokalu na Placu Kościuszki 2 w Opocznie. Czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00. W najbliższym czasie, w biurze zaczną pełnić dyżury radni Rady Miejskiej, jak również radni Rady Powiatu. Będzie do nich można zgłaszać uwagi do pracy samorządu lokalnego, jak również do działalności służb, instytucji i jednostek organizacyjnych podległych gminie i starostwu. Dyżury będzie pełnił również sam kandydat na burmistrza Opoczna, przyjmując interpelacje i zapytania mieszkańców.

Każdy z pomysłem na dalsze funkcjonowanie naszego miasta, gminy, powiatu, może zgłosić się do Biura NBS, gdzie jego głos, pomysł czy inicjatywa zostaną przyjęte, i jeśli zyskają akceptację większości członków i sympatyków Stowarzyszenia, mogą znaleźć się w programie działania przyszłego burmistrza Opoczna – mówił prezes NBS Paweł Kępski. - Interwencje będzie można również zgłaszać telefonicznie 575 889 308 lub za pośrednictwem profilu na facebook’u. W biurze przy Pl. Kościuszki 2 będzie można również złożyć deklarację przystąpienia do Stowarzyszenia Niezależny Blok Samorządowy.

W trakcie otwarcia biura Dariusz Kosno zachęcał do udziału w pracach zespołów powołanych dla stworzenia społecznego programu strategii rozwoju gminy. Przypomnijmy, że zespoły te zajmują się opracowaniem strategii rozwoju gminy w zakresie: gospodarki nieruchomościami, ochrony środowiska, utrzymaniem dróg i transportu; pomocy społecznej, ochrony zdrowia i polityki prorodzinnej; gminnego budownictwa mieszkaniowego; edukacji publicznej; kultury, kultury fizycznej i turystyki; targowisk; wodociągów i utrzymania czystości; porządku publicznego i bezpieczeństwa oraz promocji gminy i współpracy z organizacjami pozarządowymi.  Zespoły mają charakter otwarty i każdy chętny może wziąć udział w ich pracach.

(zem)

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

+2 # Bo ja tylko to mam w głowie co kto inny mi podpowieWicuś Trzepałkiewicz 2018-05-18 08:15
Jak widac na załączonych obrazkach chętnych do władzy dużo. Tylko na rządzenie nie mają ani pomysłu , ani pojęcia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-5 # .NNatan z Dzewicy 2018-04-05 22:39
Kampania wyborcza rozpoczyna się z dniem ogłoszenia aktu właściwego organu o zarządzeniu wyborów i ulega zakończeniu na 24 godziny przed dniem głosowania. W takim razie, Dlaczego NBS już rozwiesza bilbordy no mieście? Według PKW to jest łamanie prawa. Czy Ktoś nie zna prawa? czy totalnie ma gdzieś zasady i prawo?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # 3 bilbordy za Ostrowemwala 2018-04-07 08:29
skoro to niezgodne z prawem to kto Ci broni zgłosić to na policje czy do prokuratury?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Reklama

Przeczytaj również: