Menu
RSS
Wielka Gala Johann Strauss Show

Wielka Gala Johann Strauss Show

  • Miejski Dom Kultury w Opocznie

Wielka Gala Johann Strauss Show

Miejski Dom Kultury w Opocznie zaprasza na koncert otwierający Rok Jubileuszowy 40-lecia Miejskiego Domu Kultury w Opocznie.

WIELKA GALA JOHANN STRAUSS SHOW - ORCHESTRA & SOLIŚCI & BALLET - to muzyczna podróż do baśniowej krainy walca - świata wprost ze snu, pełnego wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących gentlemanów. Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów.

W projekcie oprócz znakomitych Solistów Narodowego Lwowskiego Teatru, Opery i Baletu bierze udział jedna z najlepszych orkiestr świata, osławiona Royal Strauss Orkiestra. Zaprezentujemy Państwu najsłynniejsze kompozycje rodziny Straussów i nie tylko. Epokowe stroje, przepych dekoracji, mistrzostwo choreografów oraz pełni humoru konferansjerzy dopełniają całość widowiska, pozostawiając je niezapomnianym. Ponad 40-osobowy zespół zabierze Państwa do krainy baśniowego Wiednia.  Bądźcie z nami w ten jedyny wieczór!

Koncert odbędzie się 17 lutego 2019 roku (niedziela) o godz. 18:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Opocznie.

Bilety w cenie 80 zł do nabycia w punkcie informacyjnym MDK.

Wielka Gala Johann Strauss Show

Serdecznie zapraszamy!

Możliwość komentowania wygasła.

Komentarze

-1 # RE: Wielka Gala Johann Strauss ShowJoanna 2019-02-05 23:55
No proszę. Wrócił Zdzichu do MDK-u, wraca i kultura przez duże K. Nie tylko oberek i jazz, w wykonaniu powinowatych pseudo-burmistr za,któremu wydawało się że rządzi. Tylko patrzeć jak na scenę mdku powrócą teatry i comiesięczne koncerty, Panie Śliwka...patrz pan i płac, bo na naukę tu szans nie widze. Zbyt pporny uczeń. Tak powinna wyglądać praca dyrektora zamiast podlizywanie się temu kto jest przy sferze.

Reklama

Przeczytaj również: