Menu
RSS
Kolejne wyróżnienie dla opoczyńskiego Muzeum

Kolejne wyróżnienie dla opoczyńskiego Muzeum

  • Muzeum Regionalne w Opocznie

Kolejne wyróżnienie dla opoczyńskiego Muzeum

Muzeum Regionalne w Opocznie już po raz kolejny zostało wyróżnione przez Narodowy Instytut Dziedzictwa za realizację wydarzeń, które wpisują się w Europejskie Dni Dziedzictwa.

Tegorocznej edycji patronowała dewiza „Krajobraz dziedzictwa – dziedzictwo krajobrazu”. W ramach EDD opoczyńskie Muzeum zorganizowało czwartą, tym razem dwudniową, edycję niekonwencjonalnego festiwalu folklorystycznego Opoczno Folk Attack – Źródła! Nasza placówka była jedną z pięciu wyróżnionych z terenu województwa łódzkiego.

Kolejne wyróżnienie dla opoczyńskiego Muzeum

Wręczenie wyróżnień miało miejsce na ogólnopolskiej gali finałowej Europejskich Dni Dziedzictwa 2017, która odbyła się 17 listopada w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu. Muzeum Regionalne reprezentował dyrektor placówki Adam Grabowski. Wydarzenie połączone było z rozstrzygnięciem ogólnopolskiego konkursu Generalnego Konserwatora Zabytków „Zabytek poznany”.

Kolejne wyróżnienie dla opoczyńskiego Muzeum

Dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Festiwal Opoczno Folk Attack IV – Źródła! odbył się w dniach 15-16 września 2017 r. z podziałem na część konferencyjną (pierwszego dnia) i koncertową (drugiego dnia).

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

+3 # ofertamama 2017-11-20 23:15
czy ktoś się orientuje jak wygląda obecna oferta naszego muzeum? czy można iść z dzieckiem ( 8 lat ) i będzie to dla niego interesująca wycieczka?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Reklama

Przeczytaj również: