Menu
RSS
„Znak Pamięci” dla Włodzimierza Koperkiewicza

„Znak Pamięci” dla Włodzimierza Koperkiewicza

  • Muzeum Regionalne w Opocznie

„Znak Pamięci” dla Włodzimierza Koperkiewicza

Włodzimierz Koperkiewicz, znany regionalista i pasjonat historii z Ogonowic został w ubiegłą środę 18 października uhonorowany odznaczeniem „Znak Pamięci”.

Odznaczenie jest przyznawane przez Ministra Obrony Ukrainy w uznaniu zasług związanych z odnajdywaniem mogił żołnierzy ukraińskich poległych na terenie Polski.

Uroczysta dekoracja odbyła się w siedzibie Muzeum Regionalnego w Opocznie. Odznaczenie wręczyła pani Yuliia Rabtsun, przedstawicielka Konsulatu Honorowego Ukrainy w Łodzi w towarzystwie Oliwii Wysockiej.

Na uroczystości obecne były władze samorządowe powiatu i miasta Opoczno – starosta Józef Róg wraz z zastępcą Marcinem Baranowskim, burmistrz Rafał Kądziela z zastępcą Zbigniewem Sobczykiem oraz sekretarz miasta Tomasz Łuczkowski.

 

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: