Menu
RSS
Przystanek 60+

Przystanek 60+

  • Miejski Dom Kultury w Opocznie

Przystanek 60+

We wtorek, 10 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Opocznie odbyły się warsztaty twórcze w ramach akcji Przystanek 60+.

Głównym celem Przystanku 60+ jest aktywizowanie, wspieranie i integracja seniorów z całego regionu łódzkiego oraz promocja twórczości amatorskiej ludzi dojrzałych. Korzystając z gościnności tomaszowskiego Ośrodka Kultury „Tkacz”, opoczyńscy seniorzy pod okiem instruktorów ŁDK, wzięli udział w warsztatach fotograficznych, rękodzielniczych oraz malarskich. Po warsztatach, grupa udała się na zwiedzanie tamy w Smardzewicach, oprowadzana przez pracowników Sulejowskiego Parku Krajobrazowego. Pogoda dopisała, humory również, a dzień zakończył się wspólnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasy.

Organizatorami warsztatów byli Łódzki Dom Kultury oraz Miejski Dom Kultury w Opocznie.

 

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: