Menu
RSS
Barwy Jesieni po raz jedenasty

Barwy Jesieni po raz jedenasty

  • Miejski Dom Kultury w Opocznie

Barwy Jesieni po raz jedenasty

Miejski Dom Kultury w Opocznie zaprasza do udziału w XI edycji konkursu plastycznego pod nazwą „Barwy Jesieni”. Głównym celem konkursu jest prezentacja i popularyzacja twórczości dzieci, a także uwrażliwienie na piękno naturalnych barw, które oferuje nam jesień.

Lidia Stanek - instruktorka plastyki i opiekunka konkursu: "To już jedenasta edycja Konkursu. W sumie przez te lata przewinęło się parę tysięcy uczestniczek i uczestników oraz parę setek opiekunek i opiekunów. Jest co powspominać! Ze swojej strony zachęcam do wzięcia udziału, ze szczególną uwagą na użycie kolorów, której JESIEŃ jest królową. Uczmy obserwacji swoich podopiecznych, gdyż przyroda jest najlepszą autorką pierwowzoru prac. Niebo nigdy nie jest białe, raczej niebieskie lub szare, a z niebieskich chmur najczęściej pada deszcz i wtedy nie świeci słońce. Bądźmy pomocni w obserwacji, bo wtedy prace naszych milusińskich będą najlepsze."

11 i 18 października 2017 roku w godzinach 18:00-19:30 Miejski Dom Kultury organizuje także warsztaty plastyczne dla nauczycieli, a także dla dzieci i młodzieży w macierzystych jednostkach szkolnych, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i godziny zajęć. Dowóz instruktora na koszt szkoły. Zapisy osobiście lub na telefon do dnia 10 października 2017 roku.

Dla autorów najlepszych prac przewidziane są miesięczne warsztaty plastyczne.

Prace wykonane zgodnie z wymogami regulaminu należy przekazać lub przesłać w opakowaniu zapewniającym bezpieczne dotarcie przesyłki do dnia 26.10.2017 r. (czwartek) na adres:

Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietyńskiego
Pracownia Plastyczna s. 25;
ul. Biernackiego 4;
26-300 Opoczno

Barwy Jesieni po raz jedenasty

Załączniki:

 

Możliwość komentowania wygasła.

Reklama

Przeczytaj również: