Menu
RSS
„Opoczno w PRL-u” – apel muzeum

„Opoczno w PRL-u” – apel muzeum

  • Muzeum Regionalne w Opocznie

„Opoczno w PRL-u” – apel muzeum

W związku z planowanym wydaniem albumu fotograficznego „Opoczno w PRL-u”, kolejnego po albumach „Opoczno i opocznianie w dawnej fotografii” oraz „Opoczyńska wieś w fotografii”, Muzeum Regionalne w Opocznie zwraca się z serdeczną prośbą o udostępnienie do skopiowania lub przekazywanie fotografii, dotyczących Opoczna w latach 1945 - 1989.

Prosimy szczególnie o zdjęcia przedstawiające miasto, dokumentujące uroczystości państwowe i kościelne oraz działalność instytucji państwowych, oświatowych, kulturalnych i organizacji społecznych, jak również o fotografie osób znanych i zasłużonych.

W najbliższych dniach przed siedzibą Muzeum Regionalnego w Opocznie na placu Zamkowym będzie można oglądać plenerową wystawę kilkudziesięciu fotografii z tego okresu, które zostały dotychczas udostępnione przez mieszkańców Opoczna i okolic.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: