Menu
RSS
Modelarze z MDK w Łasku

Modelarze z MDK w Łasku

  • Miejski Dom Kultury w Opocznie

Modelarze z MDK w Łasku

29 stycznia 2017 roku grupa modelarzy z Miejskiego Domu Kultury w Opocznie wraz z instruktorem Andrzejem Kurowskim uczestniczyła w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Modeli Szybowców Halowych wyrzucanych z ręki, które odbyły się w 32 Bazie Lotnictwa Taktycznego w Łasku.

Wszyscy uczestnicy kółka modelarskiego pierwszy raz brali udział w takich zawodach, zatem startom towarzyszyły duże emocje. W kategorii juniorów najlepsza z Opoczna była dziesięcioletnia Kinga Grudziecka, która potrafiła opanować stres i emocje, pokonując wielu starszych i bardziej doświadczonych zawodników i zajmując wysokie szóste miejsce. Instruktor Andrzej Kurowski w grupie seniorów zajął siódme miejsce.

Modelarze z MDK w Łasku

Na ocenę składało się 9 lotów konkursowych, podczas których mierzy się czas lotu modelu. Model wyrzuca się bardzo silnie i w odpowiedni sposób do góry, gdzie po osiągnięciu maksymalnej wysokości powinien przejść do lotu poziomego i zataczając kręgi szybować w dół.

Modelarze z MDK w Łasku

Gratulujemy odwagi i zacięcia wszystkim uczestnikom kółka i życzymy im kolejnych sukcesów.

Dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Małgorzaty Kozłowskiej, dzieci przed zawodami mogły poćwiczyć na sali gimnastycznej w ZSS nr 1 w Opocznie, za co serdecznie dziękujemy.

 

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: