Menu
RSS
Raport Państwowej Straży Pożarnej (02.01.2019)

Raport Państwowej Straży Pożarnej (02.01.2019)

 • KPP PSP Opoczno

Raport Państwowej Straży Pożarnej (02.01.2019)

W okresie od 17 grudnia 2018 r. do 1 stycznia 2019r. jednostki ochrony przeciwpożarowej na terenie działania tut. Komendy Powiatowej Pańśtwowej Straży Pożarnej interweniowały przy następujących zdarzeniach:

W dniu 17 grudnia 2018 roku:

 • Jeden zastęp PSP zadysponowano na ul. Piotrkowską w Opocznie do usunięcia nadłamanego konaru drzewa zwisającego nad chodnikiem. Działania zastępu polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz usunięciu nadłamanego konaru drzewa zagrażającego przechodniom.

W dniu 18 grudnia 2018 roku:

 • Dwa zastępy PSP oraz jeden OSP zadysponowano do wypadku drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego w pobliżu miejscowości Karwice. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kpp osobom poszkodowanym oraz uprzątnięciu jezdni po wypadku drogowym.

W dniu 19 grudnia 2018 roku:

 • Dwa zastępy PSP zadysponowano do otwarcia drzwi w budynku mieszkalnym w m. Sielec gm. Opoczno.
 • Dwa zastępy PSP zadysponowano do zadymienia w budynku mieszkalnym w m. Kruszewiec.

W dniu 21 grudnia 2018 roku:

 • Zastęp JRG oraz dwa zastępy OSP Mniszów i Błogie zadysponowano do wypadku w miejscowości Strzelce , dachowanie samochodu osobowego jedna osoba poszkodowana. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kpp osobie poszkodowanej oraz uprzątnięciu jezdni po wypadku drogowym.

W dniu 22 grudnia 2018 roku:

 • Zastęp JRG oraz dwa zastępy OSP Poświętne i Brudzewice zadysponowano do wypadku na DK48 w miejscowości Brudzewice Kolonia , samochód osobowy uderzył w drzewo jedna osoba poszkodowana. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wydobyciu osoby z pojazdu przy użyciu narzędzi hydraulicznych współudziale w czynnościach reanimacyjnych z ZRM oświetleniu miejsca zdarzenia od celów dochodzeniowych oraz uprzątnięciu jezdni po wypadku drogowym. Wyniku wypadku śmierć poniósł 19 letni mężczyzna kierowca pojazdu.
 • Dwa zastępy PSP oraz jeden OSP zadysponowano do pożaru sadzy w kominie budynku mieszkalnego w miejscowości Bratków gm. Sławno.

W dniu 23 grudnia 2018 roku:

 • Jeden zastęp PSP zadysponowano do wypadku drogowego w którym, udział brał motocykl oraz samochód osobowy w miejscowości Opoczno.

W dniu 24 grudnia 2018 roku:

 • Dwa zastępy PSP zadysponowano do rozszczelnionego zbiornika paliwa w samochodzie ciężarowym w miejscowości Opoczno.

W dniu 29 grudnia 2018

 • Trzy zastępy PSP oraz trzy zastępy OSP zadysponowano do pożaru garażu w m. Strzelce gm. Mniszków w którym znajdowały się min. sam. osobowy oraz butla z acetylenem.

W dniu 31 grudnia 2018

 • zastęp OSP KSRG Drzewica zadysponowano do uprzątnięcia złamanego konara drzewa z jezdni w Drzewicy na ul. Władysława Sikorskiego.

W dniu 01 stycznia 2019

 • Dwa zastępy PSP zadysponowano na ul. Słoneczną w Opocznie do pożaru sadzy w kominie. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ugaszeniu palących się sadzy.
 • Jeden zastęp PSP zadysponowano na ulicę M.C. Skłodowskiej w Opocznie do ugaszenia palących się śmieci w koszu.
 • Jeden zastęp PSP oraz jeden OSP Żarnów zadysponowano do kolizji drogowej samochodu ciężarowego Scania w miejscowości Żarnów. Pojazd zjechał do przydrożnego rowu przewracając się na bok. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatorów.

Raport Państwowej Straży Pożarnej (02.01.2019)

 

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: