Menu
RSS
Odpowiedzą za kradzież pieniędzy

Odpowiedzą za kradzież pieniędzy

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Odpowiedzą za kradzież pieniędzy

Opoczyńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież 1900 złotych. Obaj usłyszeli zarzuty i dobrowolnie poddali się karze.

Jak ustalili policjanci trzej mężczyźni podczas towarzyskiego spotkania wspólnie spożywali alkohol. W trakcie biesiadowania, kiedy 36 letni gospodarz zasnął, jego dwaj kompani w wieku 56 i 35 lat z kieszeni ubrania ukradli mu 1900 złotych. Nieuczciwi towarzysze skradzione pieniądze praktycznie w większości wydali na alkohol i jedzenie. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Usłyszeli zarzut kradzieży i poddali się dobrowolnie karze.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: