Menu
RSS
Krok od tragedii

Krok od tragedii

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Krok od tragedii

Chwila nieuwagi, być może zmęczenie, były prawdopodobną przyczyną wypadku drogowego do którego doszło 8 października 2018 roku o godzinie 17.50, na drodze wojewódzkiej W728 pomiędzy miejscowościami Zakościele- Drzewica.

Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 27 letni kierujący oplem vectra, jadąc w kierunku Drzewicy w nieustalonych okolicznościach zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w betonowy przepust. Wstępnie policjanci ustalili, iż kierujący mógł zasnąć za kierownicą pojazdu.

Niestety w wyniku zdarzenia obrażeń ciała wymagających hospitalizacji doznały 4 pasażerki opla. Jedna z kobiet, 47 letnia mieszkanka powiatu koneckiego, śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego została przetransportowana do łódzkiego szpitala. Trzy kolejne poszkodowane pasażerki trafiły odpowiednio do szpitali w Radomiu, Tomaszowie Mazowieckim oraz Opocznie.

Kierujący oplem w chwili zdarzenie był trzeźwy. W wyniku wypadki 27 latek nie doznał żadnych obrażeń ciała.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: