Menu
RSS
Dwaj pijani kierujący

Dwaj pijani kierujący

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Dwaj pijani kierujący

7 października 2018 roku, policjanci z opoczyńskiej komendy zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców, którzy spowodowali zdarzenia drogowe. Niechlubny rekordzista miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

O wielkim szczęściu może mówić nietrzeźwy 43 letni kierujący motorowerem Romet, który na drodze krajowej K-48 w miejscowości Solec,o godzinie 18.40, nieprawidłowo zmieniał pas ruchu i doprowadził do bocznego zderzenia z samochodem ciężarowym marki Volvo wraz z naczepą. Na szczęście kierujący motorowerem nie doznał poważnych obrażeń. Policjanci ustalili, że motorowerzysta w chwili zdarzenia miał w organizmie ponad promil alkoholu.

Kolejny nietrzeźwy sprawca kolizji drogowej został zatrzymany w Opocznie, o godzinie 18.50. W tym przypadku 37 letni kierowca bmw, mając w organizmie ponad 3,20 promila alkoholu staranował swoim samochodem dwa inne zaparkowane pojazdy. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała wymagających hospitalizacji doznał 25 letni pasażer bmw.

Obaj mężczyźni stracili już prawa jazdy.

Kierowco! Piłeś alkohol? Nie wsiadaj za kierownicę samochodu!

 

 

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: