Menu
RSS
Nietrzeźwy kierowca Ursusa

Nietrzeźwy kierowca Ursusa

  • KPP Opoczno

Nietrzeźwy kierowca Ursusa

O tym, że prace społeczno-użytkowe nie zwalniają z przestrzegania przepisów prawa przekonał się 24-letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego, który w dniu 14 sierpnia 2018 roku ok. godz. 12:30 przewoził odpady zgromadzone podczas sprzątania jednej z miejscowości na terenie gm. Drzewica na nieczynne już zresztą składowisko odpadów w m. Domaszno.

Policjanci zwrócili uwagę na pojazd, który z jakimś ładunkiem wjeżdża w tereny leśne, po jego zatrzymaniu okazało się, iż kierujący ciągnikiem rolniczym znajdował się on w stanie nietrzeźwości, miał ponad dwa promile alkoholu we krwi.

Na domiar złego nieprawidłowo przewoził pasażera, który również był pod jeszcze znaczniejszym wpływem alkoholu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy a o dalszych konsekwencjach takiego postępowania zadecyduje w finale opoczyński sąd.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: