Menu
RSS
Zaginiona Halina Malej

Zaginiona Halina Malej

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Zaginiona Halina Malej

W dniu 29 lipca 2018 roku o godz. 10:55 Komenda Powiatowa Policji w Opocznie została zawiadomiona przez mieszkańca powiatu opoczyńskiego o zaginięciu jego matki Haliny Malej lat 68.

W dniu 29 lipca 2018 roku o godz. 10:55 Komenda Powiatowa Policji w Opocznie została zawiadomiona przez mieszkańca powiatu opoczyńskiego o zaginięciu jego matki Haliny Malej lat 68, mieszkanki gminy Sławno, która wyszła z domu w dniu 28.07.2018 roku o godz. 15:00 zabierając ze sobą rower typu damka koloru czerwonego i do chwili obecnej nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Kobieta ubrana była w czapkę zimową typu "uszanka" oraz sweter zimowy koloru granatowego. Osoby, które widziały zaginioną, albo coś wiedzą na temat miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: