Menu
RSS
Nietrzeźwy motorowerzysta spowodował kolizję

Nietrzeźwy motorowerzysta spowodował kolizję

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Nietrzeźwy motorowerzysta spowodował kolizję

Nietrzeźwy, 54 letni kierujący motorowerem wjechał w osobowe volvo. Do zdarzenia doszło 27 czerwca 2018 roku, w miejscowości Żarnów.

Jak ustalili policjanci, motorowerzysta podczas wyprzedzania volvo doprowadził do zderzenia pojazdów. Okazało się, że 54 letni kierowca w chwili zdarzenia był nietrzeźwy. Badanie wykazało u niego ponad 1,8 promila alkoholu.

Mężczyzna odpowie za popełnione przestępstwo - kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, przed sądem. Dodatkowo 54 latek, za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym otrzymał mandat karny.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: