Menu
RSS
Wypadek na K 74

Wypadek na K 74

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Wypadek na K 74

Policjanci z opoczyńskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej K 74 w miejscowości Topolice.

Do zdarzenia doszło 12 kwietnia br. o godzinie 9:00. Policjanci ustalili, że 32 letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, kierując citroenem z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z ciągnikiem siodłowym marki Scania z naczepą, prowadzonym przez 29 letniego kierowcę. Kierowca citroena z poważnymi obrażeniami ciała Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym został przetransportowany do łódzkiego szpitala.

Wypadek na K 74

Policja apeluje o ostrożną jazdę. Kierowcy, którzy mają do pokonania długie odcinki drogi, nie powinni zapominać o przerwach w podróży.

Jeśli czujemy zmęczenie, warto się zatrzymać na parkingu, zregenerować organizm przed dalszą podróżą.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: