Menu
RSS
Spowodował kolizję. Stracił prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego

Spowodował kolizję. Stracił prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Spowodował kolizję. Stracił prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego

Opoczyńscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali prawo jazdy sprawcy kolizji drogowej, który w sposób rażący naruszył zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Brak wyobraźni mógł doprowadzić do tragedii.

Kolizja vw golfa z ciężarowym dafem miała miejsce w Bukowcu Opoczyńskim. Policjanci ustalili, że 19 letni kierowca osobówki wjechał na skrzyżowanie, ignorując znak STOP i zderzył się z prawidłowo jadącym ciężarowym dafem. W wyniku zderzenia uszkodzone zostały elementy trakcji energetycznej oraz infrastruktura drogowa.

Szczęśliwie obaj kierowcy samochodów nie odnieśli obrażeń. Ponieważ zachowanie 19 latka w sposób rażący naruszyło bezpieczeństwo na drodze młodemu kierowcy zostało zatrzymane prawo jazdy, a za spowodowanie kolizji odpowie przed sądem.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: