Menu
RSS
Odpowiedzą za pobicie

Odpowiedzą za pobicie

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Odpowiedzą za pobicie

Opoczyńscy policjanci zatrzymali dwóch braci w wieku 25 i 27 lat, którzy pobili 52-letniego mieszkańca powiatu opoczyńskiego.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 20 stycznia 2017 roku, o godz. 9.30 mężczyźni spotkali się przy sklepie w jednej z miejscowości w gminie Białaczów. Wszyscy byli już pod wpływem alkoholu. Podczas rozmowy, braciom przypomniało się, że kilka miesięcy temu pomiędzy nimi, a 52-latkiem doszło do kłótni i szarpaniny. Zamierzchłe animozje okazały się wciąż żywe w pamięci braci, którzy postanowili odegrać się na 52-latku i tak początkowa kłótnia przerodziła się w szarpaninę, a następnie w pobicie mężczyzny. Na szczęście obrażenia ciała 52-latka nie były groźne.

Młodzi mężczyźni zostali zatrzymani przez policję do wyjaśnienia. Usłyszeli już zarzuty pobicia. Grozi im nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: