Menu
RSS
Pilnujmy portfele

Pilnujmy portfele

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Pilnujmy portfele

Chwila nieuwagi kosztowała 32 letniego opocznianina utratę portfela z pieniędzmi. Do przywłaszczenia 1870 złotych doszło 8 października 2017 roku, w jednym z marketów na terenie Opoczna.

Klient sklepu podczas pakowania zakupów przy kasie, na ladzie pozostawił na chwilę swój portfel. Wykorzystał to złodziej. 32 letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego stracił w sumie 1870 zł.

To przykre doświadczenie mieszkańca naszego powiatu pokazuje, że nieuczciwi ludzie wykorzystają każdą nadarzającą się okazję, by nas okraść. Dlatego powinniśmy zwrócić uwagę na to, by zabezpieczać swoje mienie i zwyczajnie pilnować swoich osobistych rzeczy. Nawyk pozostawiania "na chwilę" portfela przy kasie, bądź całej torebki, saszetki powinniśmy zmienić tylko po to, by nie stracić często znacznych sum pieniędzy czy dokumentów.

W opisanej sprawie prowadzone jest postępowanie.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

+7 # Sa ludzie uczciwiIlona 2017-10-10 11:52
Nie spelna miesiac temu zostawilam na ladzie telefon ktory kosztowal sporo pieniedzy. Pani pracujaca w tamtejszym kolportwrze wybiegla I odda mi telefon. Jest to oznaka wielkiej uczciwosci. Mysle ze dopiero w domu bym sie zastanawiala gdzie zostawilam tel a byla to sobota wiec duzo sklepow odwiedzilam. Jestem tej pani bardzo wdzieczna. Dziekuje badzo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Reklama

Przeczytaj również: