Menu
RSS
Wypadek w Bronowie

Wypadek w Bronowie

  • KPP Opoczno / asp. szt. Barbara Stępień

Wypadek w Bronowie

Opoczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 29 września br. w miejscowości Bronów na drodze wojewódzkiej 746.

Z dotychczas nieustalonych przyczyn 59 letni kierowca hondy city, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i bocznie zderzył się toyotą avensis, którą kierował 36 latek. W wyniku uderzenia wyrwane zostały elementy zawieszenia, prawdopodobnie pochodzące z hondy, które uderzyły w szybę czołową audi, którym kierował 62 letni mężczyzna.

Kierowca hondy wraz z pasażerką zostali przewiezieni do opoczyńskiego szpitala. Na szczęście nie doznali poważnych obrażeń ciała. Natomiast kierujący toyotą wraz z pasażerem trafili do szpitala w Końskich. W tym przypadku także nie stwierdzono u nich poważnych obrażeń ciała. Kierowca audi oraz jego pasażer nie wymagali hospitalizacji.

Policja apeluje o ostrożną jazdę i dostosowanie prędkości do warunków drogowych.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: