Menu
RSS
Motorowerem na podwójnym gazie

Motorowerem na podwójnym gazie

  • KPP Opoczno / st. asp. Barbara Stępień

Motorowerem na podwójnym gazie

Prawie dwa promile alkoholu w organizmie miał 40 letni kierujący motorowerem. Mężczyzna stracił już prawo jazdy.

Do zatrzymania motorowerzysty doszło 9 maja br. w Idzikowicach. Dzielnicowi z posterunku policji w Drzewicy, pełniąc służbę w rejonie zatrzymali do kontroli kierowcę motoroweru marki ROMET.

Podczas kontroli okazało się, że 40 latek jest nietrzeźwy. Badanie wykazało u niego prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna stracił już prawo jazdy. Sprawa trafi do opoczyńskiego sądu. Za kierowanie pojazdem mechanicznym, będąc w stanie nietrzeźwości ustawodawca przewidział karę do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Przypominamy, że kierowanie pojazdem mechanicznym będąc w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem zagrożonym karą do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

+1 # Pankowanie na przejściu dla pieszychobserwator 2017-05-13 11:15
Ciekaw dlaczego policja jest tak wyrozumiała dla właścicieli samochodów parkujących cały dzień na przejściu dla pieszych przy rondzie skrz. Partyzantów -Biernackiego?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Reklama

Przeczytaj również: