Menu
RSS
Nowy kierownik Inspektoratu ZUS w Opocznie

Nowy kierownik Inspektoratu ZUS w Opocznie

  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Nowy kierownik Inspektoratu ZUS w Opocznie

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Tomaszowie Mazowieckim informuje, że od dnia 4 kwietnia br. na stanowisku Kierownika Inspektoratu ZUS w Opocznie zatrudniony został Zenon Zalewski wieloletni pracownik ZUS, posiadający wyższe wykształcenie z zakresu administracji.


Kierownik Inspektoratu w Opocznie został wyłoniony w ramach organizowanego konkursu na to stanowisko. Informacja o rekrutacji ukazała się na stronach internetowych ZUS. Po spełnieniu formalnych wymogów do dalszego etapu rekrutacji przeszły 4 osoby. Zenon Zalewski osiągnął najwyższy wynik z testu wiedzy ze znajomości przepisów ustawy objętych ogłoszeniem o naborze. Wykazał się znajomością zagadnień wymaganych na stanowisku Kierownika Inspektoratu. Posiada umiejętność podejmowania decyzji oraz radzenia sobie w sytuacjach trudnych, skupiając się na konstruktywnym działaniu. Chce też współdziałać z opoczyńską społecznością pozostając otwartym na ich potrzeby a zakresie usług świadczonych przez ZUS.

Zależy mi na tym, by mieszkańcy Opoczna mieli świadomość zmieniających się przepisów ubezpieczeniowych, a tych w 2017 r. nie brakuje. Najważniejsza zmiana wejdzie w życie w październiku i dotyczy obniżenia wieku emerytalnego. Chciałbym, by ubezpieczeni świadomie podejmowali decyzję o przejściu na emeryturę, dlatego będę chciał już wkrótce zaprosić osoby, które rozważają przejście na emeryturę, na dodatkowe dyżury ekspertów ZUS, którzy odpowiedzą na pytania klientów zainteresowanych tematem obniżonego wieku emerytalnego i kapitału początkowego.” – mówi Zenon Zalewski

Kierownik Inspektoratu zwraca też uwagę na elektroniczną formę kontaktu z ZUS-em, która dla wielu osób, szczególnie płatników składek jest bardzo wygodną formą przekazywania dokumentów. PUE to także dobre rozwiązanie dla ubezpieczonych, szczególnie tych, którzy będą chcieli umówić się na osobistą wizytę z ZUS czy mając ustalony kapitał początkowy – wysłać wniosek o emeryturę elektronicznie.

Będę też zachęcał zakłady pracy by zapraszały nas do siebie abyśmy mogli w ich środowisku zakładać pracownikom profile na PUE. Jesteśmy też gotowi uczestniczyć w lokalnych wydarzeniach po to by udzielać informacji i zachęcać do korzystania z elektronicznej formy kontaktu z ZUS.

 

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

+39 # zusmartin 2017-04-11 23:22
Ciekawe czy nadal bedzie sprowadzał samochody z zagranicy bez zarejestrowanej działalności? A wy wiecie czym on zajmował sie dotychczas w zusie. Nawet funkcji kierownika nie pełnił. Władza robi z nas jaja.
Ciekawe jakie mam znajomości w PISie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Export/ImportFranek 2017-05-12 20:10
Samochody to chyba wszyscy urzędnicy sprowadzają i nimi handlują i ci ze Skarbówki, ZUS, UM i z Policji bez zarejestrowanej działalności od lat 90-tych. Cały czas zresztą to robią, oficjalnie wystawiają fury na Facebook-u i w ogłoszeniach gratki, allegro etc. i wszystkim w to graj. Jak się przywiezie szefowi w dobrej cenie, to kto ma się czepiać? Taki łopocyński klimat...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # RE: zusXyz 2017-07-18 17:48
Nareszcie ktos młody i inteligentny. Dobry czlowiek !!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+27 # hahahahahahaola z przedszkola 2017-04-12 12:53
Hahahahaha -tylko tyle napiszę, rozumiem, że nie było już kompetentniejsz ych osób w ZUS-ie????????? ?? tez pan to żenada i tyle......
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+25 # RE: Nowy kierownik Inspektoratu ZUS w OpocznieCiekawy 2017-04-12 16:13
Czym się dotychczas zajmował w ZUS-ie? Wszyscy jesteśmy bardzo ciekawi?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+37 # RE: Nowy kierownik Inspektoratu ZUS w Opoczniewyklęty 2017-04-12 23:58
na samochodach to może się zna no i na segregowaniu korespondencji
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+27 # RE: Nowy kierownik Inspektoratu ZUS w Opocznieszk 2017-04-14 23:48
PISu się nie lękaj mało rób a dużo stękaj tak doczekasz starczej renty nigdy w tyłek nie kopnięty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+36 # RE: Nowy kierownik Inspektoratu ZUS w OpocznieObserwatorka 2017-04-16 13:22
równie dobrze można było funkcje kierownika powierzyć którejś z pań sprzątających.. Ale to jak widać kolejny "swój" na stanowisku w opoczyńskich Wilkowyjach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+12 # RE: Nowy kierownik Inspektoratu ZUS w Opoczniesopak 2017-04-17 20:01
Niektórzy pracownicy trzęsą tyłkami ze strachu bo praca w zus jest tylko dodatkowym zajęciem dla nich . Nałapali niektórzy po 6 etatów na zewnątrz a do zusu idą tylko odpocząć. Wielkie asy czas się bać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+18 # nowylolik 2017-05-05 06:27
Dyzma na miare Opoczna.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Reklama

Przeczytaj również: